Zwinny HR #2

This is a past event

18 people went

KMD

Inflancka 4A Building A 4th floor · Warszawa

How to find us

Najszybciej trafić można wychodząc z metra wyjściem "Słomińskiego (Powązki)" oraz kierujac się na Gdański Business Centre - budynek A. Spotykamy się na 4tym piętrze.

Location image of event venue

Details

Cześć!

Wraz z kolejnym spotkaniem Zwinnego HRu proponujemy nową, ulepszoną formułę bazującą na Waszych ankietach. Na spotkanie zapraszamy wszystkich zainteresowanych - wystarczy się zapisać.

Chcielibyśmy z Wami porozmawiać o tym, czym jest oraz czym może być zwinność w HR. Jest to pierwszy temat, którym chcemy rozpocząć zmieniony cykl spotkań. Nie będzie to wykład z naszej strony - Wy będzicie głównymi osobami tworzącymi wartość. Niemniej, będziemy chcieli również krótkim wstępem przedstawić swoją perspektywę zwinności. Kolejne tematy będą tworzone przez uczestników na bieżąco.

Grupę ograniczamy do 20 osób. Zaproponujemy Wam określony sposób moderacji tak, żeby spotkanie było wartościowe i żebyśmy mogli wyjść z konkretnymi pomysłami, ale również praktykami czy narzędziami.

Ze względu na popołudniową porę meetupu zapewniamy catering: kawa, herbata, kanapki, rogale. Nie będziecie głodni :)

Widzimy się 16 października.

Do zobaczenia,
Marcin i Igor

PS. Uwaga! Doszły do nas informacje, że niektórzy z Was nie dostają naszych komunikatów z Meetup.com. Nie mamy innej możliwości na kontakt z Wami, niż przez platformę, dlatego też prosimy o regularne sprawdzanie folderu "spam" na swojej poczcie.