Skip to content

133. [pro:]TEST! M. Veselka: AI Agenti - Testuje už umělá inteligence za nás?

Photo of Patrik Kolen
Hosted By
Patrik K. and 3 others
133. [pro:]TEST! M. Veselka: AI Agenti - Testuje už umělá inteligence za nás?

Details

Představte si testování, které je chytré, bez zbytečné rutiny a téměř bez zásahu člověka. Díky pokroku v oblasti AI jsme k tomu blíž než kdy dřív.
V této přednášce se podíváme na to, jak lze pomocí Playwrightu a velkých jazykových modelů (LLM) automatizovat testování na nové úrovni.

Ukážeme si, jak AI agent samostatně projde vaši aplikaci, vytvoří screenshoty, zachytí HTML, vygeneruje z nich uživatelské scénáře a převede je do spustitelných testů v Playwrightu.

Pokud používáte Playwright nebo vás zajímá, jak může AI změnit způsob testování, tenhle technický deep dive vám nabídne spoustu inspirace, jak posunout vaše testování o úroveň výš.

O přednášejícím:
Marcel Veselka, zakladatel Wopee.io
Marcel má více než 20 let zkušeností v oblasti vývoje a testování softwaru. Věnuje se vývoji chytrých nástrojů, které pomáhají týmům škálovat a udržovat automatizované testy s minimem námahy. Je pravidelným řečníkem na konferencích a jeho cílem je zjednodušit testování díky využití AI. Marcel je taky spolu-zakladatel [pro]Test!u.

Photo of [pro:]TEST! group
[pro:]TEST!
See more events
Česká spořitelna
Antala Staška 1292/32 · Praha
Google map of the user's next upcoming event's location
FREE
100 spots left