addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwchatcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrosseditemptyheartfacebookfolderfullheartglobegmailgoogleimagesinstagramlinklocation-pinmagnifying-glassmailminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1outlookpersonplusprice-ribbonImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruseryahoo

[WGUG] Groovy flashtalks

Startujemy z nową inicjatywą - Warsaw Groovy User Groupem (czyli WGUGiem) i chcieliśmy Was zaprosić na jego otwarcie.


O co chodzi?

Chcemy stworzyć grupę, na której będzie się można dowiedzieć o różnych rzeczach stricte związanych z językiem Groovy, ale także różnymi technologiami które wokół niego narosły (Grails, Griffon, Spock… no jest tego trochę).


Dla kogo?

- Jesteś ogarniętym studentem, który zastanawia się w jaki język pójść?

- Jesteś wyjadaczem Javovym i szukasz w życiu nowych podniet?

- Piszesz już w groovym, ale chciałbyś się więcej nauczyć?


Przyjdź!


Zaczynamy od “standardowego” spotkania 20 lutego (czwartek) o godzinie 18:00 w sali 5070 na MIMUWie (ul. Banacha 2). Będzie 3 prelegentów i będą mieli za zadanie wprowadzić Was w Grooviego.


Tomek “szimano” Szymański zacznie od pokazania podstaw Grooviego - czym się różni od Javy i dlaczego jest taki fajny. Oraz jak prosto z nim zacząć.


Jakub Nabrdalik wejdzie w bardziej zaawansowane zagadnienia, których szimano zupełnie jeszcze nie ogarnia (co to znaczy typowanie opcjonalne i jak to ugryźć żeby nie zwariować).


Na końcu Marcin Grzejszczak opowie o użyciu grooviego do tak niewdzięcznych (w Javie) zadań jak parsowanie i pisanie XMLa.


I jeśli wam się podoba taka forma spotkań, to… zupełnie tak się nie będziemy spotykać!


Po pierwszym spotkaniu wprowadzającym przejdziemy na bardziej warsztatowe spotkania, które będa odbywały się w modnych barach warszawskich w takich miejscach jak Zbawix, czy Rondo z palmix! I tam będziemy rozgryzać razem z prowadzącymi różne zastosowania grooviego zarówno w czysto-grooviowych aplikacjach, ale także jak można tego grooviego (i po co) pożenić z naszymi wielkimi korporacyjnymi systemami, dla których wydaje się nie być już ratunku.

Join or login to comment.

Our Sponsors

People in this
Meetup are also in:

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy