WordPress Meetup Nijmegen Juni 2016


Details
Welkom op WordPress Meetup Nijmegen, georganiseerd door Savvii (http://www.savvii.nl/), Yoast (https://yoast.com/) & Linus Wiggers (http://linuswiggers.nl/).
Het wordt een mooie avond met wederom enkele topsprekers en natuurlijk met jullie.
Programma
19.30u Zaal open
19.45u Welkomstwoord
20.00u Keynote - Mischa Coster
20.45u Pauze
21.15u Business Track - Koen Hendrickx
21.15u Tech Track - Anton Timmermans
22.00u Naborrelen
Keynote
De psychologische geheimen van online touchpoints - Mischa Coster (http://www.mischacoster.com/)
Journey, touchpoint, lifecycle, het zijn allemaal termen die beschrijven hoe een klant interacteert met (een uiting van) onze business. En waar interactie is, speelt psychologie een belangrijke rol. Tijdens zijn talk zal Mischa Coster MA MSc (psycholoog, Chief Psychology Officer) samen met jou een aantal touchpoints in de online customer journey analyseren en praktische tips geven hoe het gedrag op zo’n touchpoint te sturen is op basis van inzichten uit de sociale- en mediapsychologie. Niet de standaard Cialdini-set, maar juist ook andere effecten die wellicht minder bekend maar specifieker zijn. Welke effecten dat precies zijn en hoe je op een ethisch verantwoorde manier jouw voordeel ermee kunt doen kom je tijdens deze talk te weten.
Mischa Coster is consultant, onderzoeker en veelgevraagd spreker op het gebied van mediapsychologie en gedragsbeïnvloeding. "I change how people see things" is zijn lijfspreuk. Mischa is geen marketeer of conversiespecialist maar psycholoog. Hij staat met het ene been in de wetenschap en met het andere in de praktijk en adviseert organisaties al ruim 15 jaar over de toepassing van psychologie binnen de bedrijfsvoering. Mischa is internationaal keynote speaker en gastdocent bij zowel Nederlandse als buitenlandse universiteiten. Daarnaast is hij gewaardeerd blogger en jurylid bij de Digital Communication Awards.
Mischa is ook mede-oprichter van- en Director of Consulting bij Grey Matters, een onderzoeks- en adviesbureau dat zich heeft gespecialiseerd in de toepassing van inzichten uit de sociale- en mediapsychologie. Dit doen ze voor klanten als T-Mobile, Rabobank, SNSREAAL, rockstart, Capgemini, Tribal, Mirabeau, Samsung, Linkedin & RTL.
Business Track
Webbureaus: geoffreerde uren vs gewerkte uren - Koen Hendrickx (https://twitter.com/KoenHendrickx)
Een presentatie over het feit dat veel webbureaus (waaronder wijzelf) in sommige gevallen moeite hebben balans te houden tussen het aantal geoffreerde uren en het aantal gewerkte uren. Het creatieve DNA van digital agencies staat vaak haaks op systematisch werken. Toch is systematisch werken een van de manieren om bovengenoemde uitdaging op te lossen. Drie oplossingen waar je wellicht nog niet aan gedacht had.
Koen Hendrickx heeft bedrijfskunde gestudeerd aan de Radboud Universiteit en is sinds 2011 co-founder van Webbio. Hij heeft 1 duidelijke passie: Hoe kan digitalisering bedrijven vooruit helpen? Binnen Webbio is hij verantwoordelijk voor het "zorgen dat klanten iets krijgen wat nog niemand heeft in hun branche".
Tech Track
Building a translation workflow for a JavaScript library inside a plugin - Anton Timmermans (https://twitter.com/atimmer10)
Het internationaliseren van JavaScript is niet makkelijk, gegeven de complexiteit van de omgeving. Je hebt te maken met raar gedrag van de browser, je moet de juiste tools kiezen en rekening houden met de normale i18n eigenaardigheden. Dit maakt het een interessant probleem, maar het wordt nog leuker als het gaat om een bibliotheek ingebed in een plugin die door milioenen mensen gebruikt wordt.
In deze presentatie zal Anton vertellen over de moeilijkheden van dit scenario en hoe we deze opgelost hebben door tools die automatisch de moeilijke problemen oplossen.
Anton Timmermans is software architect bij Yoast en is de projectleider van YoastSEO.js. Sinds zijn twaalfde is hij bezig met programmeren in PHP en JavaScript. In zijn vrije tijd draagt hij bij aan de community door het organiseren van een meetups en doet vrijwilligerswerk voor WordCamps.
Route & Parkeren
Via Google Maps (https://maps.google.nl/maps?f=d&hl=nl&geocode=&saddr=&daddr=Ridderstraat+23,+6511+TM+Nijmegen+Nederland+(Lindenberg)&mra=pe&sll=51.589238,4.771806&sspn=0.008999,0.020084&ie=UTF8&z=16) kun je de route naar De Lindenberg eenvoudig plannen.
De parkeergarages Kelfkensbos (http://www2.nijmegen.nl/content/566336/kelfkensbos) en Eiermarkt (http://www2.nijmegen.nl/content/566375/eiermarkt) zijn het dichtst bij De Lindenberg.
Ook met het OV is De Lindenberg goed bereikbaar, je OV-reis kun je plannen via 9292.nl (http://9292.nl/).
De Lindenberg heeft meerdere ingangen. Het eenvoudigst is gebruik te maken van de hoofdingang (https://www.google.nl/maps/@51.847255,5.867959,3a,75y,64.41h,81.85t/data=!3m4!1e1!3m2!1sxy5JpMxxdNQzHhcNz1tIXw!2e0!6m1!1e1).
Kosten
Deelname aan de WordPress Meetup Nijmegen is, dankzij Yoast en Savvii, helemaal gratis. Vooraf en in de pauze staat er koffie of thee voor je klaar.
Overige consumpties zijn, op eigen kosten, verkrijgbaar aan de bar.
Uit eten voor de Meetup?
De Lindenberg heeft een eigen restaurant waar je tegen een aantrekkelijke prijs een hapje kunt eten voor de Meetup. Indien je bij jouw reservering 'WP Meetup' doorgeeft, houdt de keuken er rekening mee dat je op tijd gegeten hebt.
Reserveren kan telefonisch op 024 - 327 39 39.
Natuurlijk kun je ook terecht in een van de vele restaurants (http://www.centrumnijmegen.nl/eten-en-drinken) die de binnenstad van Nijmegen rijk is.
Joind.in
Ook deze editie willen we je weer vragen om feedback te geven op de presentaties. Je kan daarvoor terecht op Joind.in (https://joind.in/event/wordpress-meetup-nijmegen---june-2016).
Twitter
Deel je ervaringen met de hashtag #wpm024. Volg @wpm024 (https://twitter.com/wpm024) voor de laatste updates.
WPM024 Swag
Wil je je eigen WPM024 swag, dat kan! Op http://meetup.spreadshirt.nl vind je al wat producten!

Sponsors
WordPress Meetup Nijmegen Juni 2016