addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwchatcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrosseditemptyheartfacebookfolderfullheartglobegmailgoogleimagesinstagramlinklocation-pinmagnifying-glassmailminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1outlookpersonplusprice-ribbonImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruseryahoo

Vilnius Hack And Tell #2

 • Mar 8, 2014 · 7:00 PM
 • This location is shown only to members

Išbandei naują įrankį? Patobulinai seną? Prijungei apvalų prie kvadratinio? Tyrinėjai Mandelbroto aibės pakraščius? Pamirksėjai šviesos diodu? Paskaičiavai Visatos masę? Surinkai Sterlingo variklį iš skardinių? Nulipdei molinį kulkosvaidį? Prijungei mobilų telefoną prie sulčiaspaudės? Radai paprastą sprendimą sudėtingai užduočiai? Sudėtingą sprendimą paprastai užduočiai? Ateik ir papasakok apie tai tokiems pat, kaip tu!

Tu turėsi 5 minutes pristatyti savo projektui, po to publika galės užduoti klausimų ir pateikti komentarų. Mes neribojame temų ir platformų - tinka viskas nuo asemblerio iki sociologijos, nuo AVR iki Petri lėkštelių, nuo medžiagų atsparumo iki kvantinės chemijos iki colinių sriegių iki keistų dviračių; svarbu tik vienas dalykas - kad tau tai būtų jėga ir cool.

Vienintelis apribojimas - tai nėra platforma pristatinėti naujoms verslo idėjoms ar startupams - parodyk kodą, schemą ar formulę, o ne marketingo prognozes. Veikianti (ar neveikianti) demonstracija yra verta tūkstančio slaidų. Susirinks techniškai išprususi publika, todėl pasirūpink, kad jai nebūtų nuobodu - daugiau techninių vidurių, mažiau tuščiažodžiavimo!

Mes turime projektorių, audio stiprintuvų ir elektros. Jei tau reikia kokių nors ypatingų priemonių savo projektui parodyti, pranešk iš anksto, gal ką sugalvosim.

Mums gal būtų patogiau, jei registruotumetės į šį puslapį, bet jei nenorite, prašau parašykite man į mic(aaaa)wemakethings.net. Vietų skaičius ribotas, pirmenybė tiems, kas nori ką nors parodyti.

Join or login to comment.

 • miceuz

  Pranešimų sąrašas:
  * Šviesrykštė https://github.com/Miceuz/LPC1343CodeBase/tree/ws2812
  * Textile markupas vyriausybei
  * Swingbike
  * Anodavimo maitinimo blokas
  * Georandom https://github.com/ioch/geohash

  Ką pamiršau?

  Dar buvo kvietimas į No trolls allowed šią vasarą.

  March 13, 2014

 • sirex

  Pasisiūliau temą apie reST dokumento formato taikymą, bet nesu įsitikinęs, ar pataikiau į renginio formatą?

  January 28, 2014

  • miceuz

   man tai nepasirodė, kad dauguma būtų prieš o ir šiaip - geras savalaikis projektas

   March 13, 2014

  • wfn

   labai geras projektas. pažistu(wtftikrainosiniu­nepalaiko) I.R. iš manoseimas.lt - labai geri žmones. būtu įdomu kada nors dar apie visa tai pakalbėt.

   March 13, 2014

 • sirex

  Buvo visai įdomu tik nepatiko, kad aplinkui buvo daug rūkančių :/

  2 · March 9, 2014

 • Andrius V.

  O galima georandom'ą sumest į Git'ą?

  March 10, 2014

 • Linas V.

  O galima ateit pavepsot, ane?

  March 5, 2014

  • miceuz

   galima :)

   March 5, 2014

  • miceuz

   bet neskatinama :)

   March 5, 2014

23 went

People in this
Meetup are also in:

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy