This Meetup is past

41 people went

Location image of event venue

Details

Święta za pasem więc trochę luzujemy. Czas uśmiechu i radości… Może by tak pośmiać się z samego siebie i dać też innym się z tego pośmiać?

Zapraszamy Was do udziału w Fuckup night! 17 grudnia, na spotkaniu Grupy każdy chętny będzie mógł przedstawić jakiś epizod (lub kilka) z wpadką ze swojej kariery w IT.

Mile widziane krótkie prezentacje ze screenami, zdjęciami spalonej serwerowni, czy też w końcu płaczem managera. Oczywiście jak przystało na profesjonalny MeetUp dobrze by też było zasugerować jak można było się przed fuck-up'em ustrzec. 5-15 minut myślę będzie w sam raz więc chcielibyśmy takich historyjek mieć 6-10. Czekamy na Wasze zgłoszenia! Zgłaszajcie się przez MeetUp'a lub mailem na [masked] - przekleimy zgłoszenia tutaj. Będzie fun 😊

Napewno zobaczymy:
✶Andrzej Kukuła - Timeout Schrödingera
✷Ciekawy przypadek niesławnego błędu "timeout expired" w ADO.NET, który może wcale nie jest timeoutem. Brzmi przewrotnie? Takie cuda mogą zdarzyć się w prostym programie w .NET, a i Twój kod może mieć problem! Będzie C#, odrobina MSIL i szczypta T-SQL.

✶Patryk Romańczuk
✷F*ckupy w game developmencie, te biznesowe i te programistyczne.

✶Krzysztof Szabelski
✷Pomoże wam nauczyć się trochę na swoich błędach w "dowożeniu" systemów, jak i we wdrażaniu zmian procesowych w organizacji.

✶Joanna Lamch
✷Proste zadanie push notyfikacji, cóż może pójść nie tak :]