ŚGMS #28: C# async & Azure IoT

Śląska Grupa Microsoft Meetup
Śląska Grupa Microsoft Meetup
Public group
Location image of event venue

Details

Sezon jesienny rozpoczynamy 28. spotkaniem o IoT na Azure oraz deep divem w async w C#. Napewno będzie gorąco.

Tym razem przedstawiamy lokalsów

1️⃣ Dominik Przywara
✶Temat: Whose Task is this?
✷Opis:
.NET to piękny twór, który potrafi wyręczyć nas w wielu czynnościach. Zwalnianie pamięci? Przecież jest GC. Asynchroniczna metoda? Przecież mamy async. Tylko czy na pewno?
✸O mnie:
Zawodowo Senior Mobile Solutions Center Developer w Billennium tworzący rozwiązania przy pomocy technologii Microsoft - od Azure po Xamarin. Współzałożyciel Śląskiej Grupy Microsoft, członek Billennium Inspiration Team. Okazjonalnie prowadzący szkolenia z tematyki Azure i SOLID/TDD. Prywatnie: fan dobrych seriali, koder, gamer.

2️⃣ Joanna Lamch
✶Temat: Internet of Things on Azure
✷Opis:
W roku 2020 będzie 4 razy więcej podłączonych urządzeń niż ludzi na świecie.
To ogromny rynek dla nowych projektów i nowych umiejętności. Azure proponuje kilka gotowych komponentów oraz pokazuje jak takie projekty realizować. Opowiem o architekturze referencyjnej i klockach do jej zbudowania. Rzucę trochę światła na IoT w oparciu o chmurę Microsoft
✸O mnie:
Koderka pełną piersią, fangir Microsoftu z iPadem w ręku, kociara. W branży IT od wielu lat zawsze w okolicach C# oraz technologi Microsoft.
Zwolenniczka Defensive Coding, SOLID, uczenia poprzez mentoring, samorozwoju i kultury DevOps. Community lover, wspierająca Gruba.IT, współorganizatorka Śląskiej Grupy Microsoft. Blogger and speaker wannabe.
https://jlamch.net