Agile Open Space 11

Details

Celem spotkania jest wymiana wiedzy poprzez rozmowy i warsztaty, a to wszystko w formule Open Space
(szczegółowy opis: https://stxnext.com/blog/2018/08/10/jak-zrobic-wartosciowe-spotkanie-w-formule-open-space-technology/ ).
Zapisy ruszają 24 lutego o 8:00.

Jako organizatorzy nie narzucamy konkretnej tematyki, ponieważ to uczestnicy tworzą to spotkanie, chcąc przedyskutować ważne dla nich zagadnienia i znaleźć rozwiązania na nurtujące ich pytania.

DLA KOGO
Dla każdego, kto interesuje się zwinnością. Dla tych, którzy na co dzień pracują stosują podejście Agile i dla tych, którzy myślą, by dopiero zacząć.

CO ZAPEWNIAMY
Jako organizatorzy zapewniamy napoje (kawa, herbata, woda, soki) oraz słodkie przekąski. Do tego oczywiście nieograniczony dostęp do materiałów biurowych - karteczek, pisaków, markerów, kartek do flipchartów itd. Do dyspozycji uczestników będą trzy sale wyposażone w łącznie 3 tablice suchościeralne, stoły, kanapy i krzesła

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO WYDARZENIA
Nie musisz się specjalnie przygotowywać. Agile Open Space organizujemy w formule Open Space, która to pozwala w określonym czasie omówić szereg zgłoszonych przez uczestników zagadnień. Jeśli masz w głowie pomysł na dyskusję, to możesz go zgłosić podczas wydarzenia i w trakcie trwania sesji zgłębić go z innymi zainteresowanymi. Cennym udziałem jest również przyjście i wzięcie udziału w poszczególnych sesjach lub po prostu posłuchanie tego co inni mają do powiedzenia. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.