Skip to content

Procesy Grupowe: od przeciwzależności do samoorganizacji

Photo of Mariusz Petlic
Hosted By
Mariusz P.
Procesy Grupowe: od przeciwzależności do samoorganizacji

Details

"Procesy Grupowe: od przeciwzależności do samoorganizacji” to spotkanie, które ma na celu pogłębienie wiedzy na temat procesów zachodzących w zespołach oraz omówienie dlaczego model Tuckmana nie zawsze jest najlepszym narzędziem do zrozumienia i facylitacji tymi procesami. Ponadto, podczas spotkania, omówimy wpływ procesów grupowych na zdolność zespołów do samoorganizacji.

Spotkanie dedykowane jest osobom, które pracują w zespołach, zarządzają grupami, lub są zainteresowane doskonaleniem swojej wiedzy na temat procesów grupowych.

Prowadzący
Michał Idzikowski - Scrum Master oraz Agile Coach od 2016 roku wspierający zespoły oraz organizacje na ich drodze ku większej efektywności. Doświadczony trener, certyfikowany coach indywidualny, grupowy oraz zespołowy. Swoje doświadczenie budował w zagranicznych organizacjach pracując z ponad dwudziestoma zespołami wytwarzającymi zróżnicowane produkty. W codziennej pracy koncentruje się na budowaniu przejrzystości, odpowiedzialności i kultury otwartego feedbacku. Skupiony na ciągłym rozwoju swoich kompetencji jak i kompetencji ludzi z którymi pracuje. Jego super mocą jest szybkie budowanie zaufania co pozwala na efektywne budowanie środowiska współpracy.

Miejsce
Pragmatic Coders

Będziemy czekać na Was od 17:45 w lobby biurowca i wskażemy Wam drogę!
Adres: aleja 29 Listopada 20, Kraków

Limit uczestników: 30 osób

Photo of ALE Krakow group
ALE Krakow
See more events
al. 29 Listopada 20 · Kraków
FREE
25 spots left