AWS UG PL #8 - Warszawa

This is a past event

100 people went

Location visible to members

Details

Trzecie, warszawskie spotkanie AWS User Group odbędzie się we wrześniu, w siedzibie jednej z najbardziej innowacyjnych firm ubezpieczeniowych - Aviva.

Sesje:

1) API Gateway and AWS Lambda - Better Together
2) Amazon Aurora - Let's Talk About Performance
Danilo Poccia

Technical Evangelist w Amazon Web Services. Danilo jest znany ze swoich rewelacyjnych prezentacji na konferencjach. Na codzieñ wspiera developerów, profesjonalistów IT, blogerów, partnerów.

Formowanie Chmur AWS w TomTom
Piotr Zalewski

Senior Software Consultant w Cybercom Poland. W tym momencie pracuje na styku AWS, DevOps i kodu dla TomTom. Od czasów Commodore 64 otrzymanego jako prezent na komunie interesuje go zmuszanie komputerów do działania i automatyzacja wszystkiego co się da - inaczej mówiąc Piotr jest leniwy ;)

Jak Skalować Aplikacje Na Tysiące Maszyn w AWS, Lokalnym DC i Nie Tylko
Mateusz Gajewski

Dawno, dawno temu programista, aktualnie Solutions Architect w segmencie marketplace Grupy Allegro zajmujący się systemami o dużej dostępności i niezawodności: finansowymi, płatnościowymi i rozproszonej analityki danych.

Wyciskanie Pomarańczy: Jak Optymalizować Koszty w AWS
Jacek Migdał

Programista rozproszonych systemów w Scali. Okiełznuję logi w chmurze dla Sumo Logic. Były praktykant w Facebook i NVIDIA.

Środowisko micr...... usługowe na Amazon EC2 Container Service
Maciej Winnicki

Kiedyś Solutions Architect w Allegro. Teraz Backend w X-Team współpracujący z różnymi firmami gdzie trzeba zrobić coś fajnego. Prezentacja dotyczy doświadczeń z firmy RiotGames.

Systemy Analityczne Bazujące na AWS Redshift i Kinesis
Artur Boniecki

Manager działu R&D w Vivid Games SA. Wcześniej pracował przez 14 lat dla Alcatel-Lucent. Bierze udział w projekcie związanym z przetwarzaniem dużej ilości danych identyfikując urządzenia, cechy i zachowania graczy oraz analizę zgromadzonych danych.

Jak Używać Chmurę, Aby Zwiększać Sprzedaż
Łukasz Cepowski

Programista, sysadmin, architekt. Interesuje się tematyką Cloud, BigData i startupami. Na co dzień wspiera firme Xstream jako solution architect, gdzie próbuje pogodzić potrzeby biznesu z możliwościami technologii. Współorganizuje warszawski event cloudowy Cloud Beer.

Informacje o kolejnym prelegencie już wkrótce

SPONSORZY SPOTKANIA:
Aviva - Sala wykładowa i piwo w trakcie sesji
Amazon Web Services - Pizza
Pluralsight - 5-10 jednomiesięcznych dostępów do treningów

PODSUMOWANIE:
KIEDY: 24 września od 14:00
GDZIE: Aviva - Domaniewska 44, Warszawa

Zapraszamy!