Next Meetup

Agile Coach Camp Poland 2018 #3
Zapraszamy na jesienne ACCPL. Miejsce: Krynica-Zdrój. Dwa pierwsze weekendy października. Na każdym po 70 osób (sumarycznie). Koszt 750PLN. Zapisy ruszają w najbliższy poniedziałek 10:00. Pierwsze 8 osób na każdym evencie to Early Birds - warunkiem jest zapłata od razu aby do 7 dni na koncie hotelu były pieniądze (do 20 sierpnia regulujemy zaliczkę w hotelu). Zapisy zakończą się ok 20 sierpnia. Jeśli będzie więcej chętnych niż miejsc to wtedy odbędzie się losowanie. Zapisy odbędą się tylko i wyłącznie na: https://www.meetup.com/Agile-Coach-Camp-Poland/ Dajcie znać swoim znajomym i przyjaciołom, którzy chcą do nas dołączyć. KONTAKT Z ORGANIZATORAMI: [masked]

Hotel Mercure Krynica

Leśna 1 · Krynica-Zdrój

22 comments

Upcoming Meetups

Past Meetups (9)

What we're about

Looking at our friends from Europe, America, India we have an idea to organize Polish edition of Unconference for agile coaches, change agents, coaches, facilitators, product owners.

As the format proves to be highly successful, providing safe, open and collaborative space to share knowledge and insights on all our agile endeavours. As our industry is fairly young, we can be sure to share a lot from each other.

Some information about event's formula:

https://en.wikipedia.org/wiki/Open_Space_Te... (https://en.wikipedia.org/wiki/Open_Space_Technology)

Members (905)

Photos (16)