Past Meetup

Mapy Wardley'a-wszystko co szanujący się informatyk powinien wiedzieć o biznesie

This Meetup is past

108 people went

Location image of event venue

Details

Czy to, co robię, ma sens? Być może nigdy się nad tym nie zastanawiałeś, a być może to pytanie spędza Ci sen z powiek. Statystyki są nieubłagne - 85% pracy jest absolutnie niepotrzebne, co bardzo utrudnia karierę. W tej prezentacji przedstawię Mapy Wardley'a - nie tak proste narzędzie, które pozwala analizować nasze otoczenie i wyciągać bardzo ciekawe wnioski na temat naszej pracy i naszych przełożonych, a także... testować własne pomysły, szacować ryzyko i niszczyć konkurencję. Poznajcie Mapy Wardley'a.

Bio:
Krzysztof Daniel - konsultant usług doradczych Map Wardleya w LEF (Leading Edge Forum), który pomaga klientom przewidywać rozwój rynków i ekosystemów, tak by mogli oni określić dokąd podążać i dlaczego. Jest autorem kursu online "How to Stop Self-Harm and Get Fit", zaprojektowanego by nauczyć podstaw mapowania oraz zrozumieć kwestię łańcuchów wartości.
Krzysztof spędził ostatnie 12 lat w różnych rolach biznesowych obejmujących compliance, inżynierię oprogramowania, zapewnienie jakości i rozwój oprogramowania. Posiada więc szerokie doświadczenie od IT, przez zagadnienia prawne, aż po ustalanie strategii biznesowej. Jest pasjonatem rozwiązywania problemów, nie tracąc z oczu całościowego obrazu firmy.
Krzysztof ukończył informatykę na Politechnice Poznańskiej.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia,
Agile Poznań

• zgodnie z zasadami savoir-vivre prosimy o aktualizację statusu przybycia, w przypadku zmiany swoich planów.