Warsztat: Myślenie produktowe vs myślenie projektowe

Agile Poznań
Agile Poznań
Public group
Location image of event venue

Details

Zapraszamy na warsztat, który ma na celu pokazać czym różni się inicjowanie projektu i inicjowanie pracy nad produktem oraz przedstawić doświadczenia prowadzącego związanego z oboma podejściami.

Podczas warsztatu uczestnicy będą inicjować produkt w oparciu min. o framework Innovation Games oraz ćwiczyć metody pracy nad produktem które już następnego dnia mogą wypróbować w swoich firmach.

Cele warsztatu:
• porównanie myślenia projektowego z myśleniem produktowym,
• praca w grupach i ćwiczenia z obszaru:
• tworzenie wizji produktu,
• priorytetyzacja w produkcie,
• szukanie szans produktowych,
• praktyczne zarządzanie ryzykami.

Warsztat jest głównie kierowany dla: Kierowników projektów, Product Ownerów, Analityków biznesowych oraz Scrum Masterów.

Czas trwania: 2-2,5h
Limit osób: 25 (ze względu na formułę warsztatową)

UWAGA: w związku z limitem zapraszamy do podania odpowiedzi na dodatkowe pytanie. Na tydzień przed wydarzeniem opublikujemy listę osób. Brak odpowiedzi może przekreślić Twój udział. Jeśli mimo wszystko rozważasz nie pojawienie się, pomimo zapisania - DAJ SZANSĘ innym - jednym słowem prosimy o zapisy z głową;)

Zapraszamy Maciek Sowiński & Agile Poznań

Bio:
Maciek pracuje z ideami, które stoją za zwinnością od 2010 roku. W tym czasie jego klientami były startupy, software housey, korporacie i spółki skarbu państwa. Miał okazję pracować w Anglii, Niemczech i Danii. Obecnie wspiera swoich klientów jako agile coach i trener.