Przejedźmy się A-trójką! A3 i 5Whys w rozwiązywaniu problemów

Agile Poznań
Agile Poznań
Public group
Location image of event venue

Details

UWAGA - nowy termin warsztatu: 23 listopada, 17:45. Plus jeden.

---

A3? Nie, nie chodzi ani o nową autostradę, ani o nowe Audi. A3 to narzędzie z rodziny Lean służące do systemowego i angażującego stawiania czoła problemom, wyzwaniom, budowaniu eksperymentów.

Zapraszamy na warsztat z wykorzystaniem arkusza A3 oraz komplementarnej metody 5Whys służącej do pogłębiania zrozumienia problemu. W grupach spróbujemy pomóc zespołowi, który boryka się z sytuacją być może przypominającą coś z waszej codzienności. Mamy nadzieję, że zainspiruje Was to do nowego podejścia, pomoże unikać szybkich odpowiedzi, zachęci do nowej formuły Scrumowej retrospekcji.

Warsztat poprowadzi Radek Orszewski, praktyk metod lean i agile, entuzjasta i coach metody Kanban. Radek pracuje w branży produktów i usług IT, ale nie tylko z zespołami developerskimi, od ponad 12 lat. Pełnił role testera, Scrum Mastera, lidera projektów i ludzi. Pracuje zarówno z zespołami jak i kadrą menedżerską. Ma za sobą 9 lat pracy za granicą w organizacjach różnej wielkości. Obecnie działa jako niezależny coach, trener i konsultant pomagając organizacjom w ewolucji w stronę zwinności biznesu.

---

Uwaga: liczba miejsc ograniczona jest do 35 osób.
Prosimy - jeżeli jesteś zapisany i zmienią się Twoje plany tak, że nie będziesz mógł uczestniczyć w spotkaniu, wówczas zmień status potwierdzenia swojego uczestnictwa. Dzięki temu ktoś inny będzie mógł skorzystać z warsztatu.