Nie zmieniaj innych! Pomóż organizacji, zamiast rozwiązywać swoje problemy.

This is a past event

31 people went

Location image of event venue

Details

TL;DR
- warsztat (wykład+ćwiczenia)
- limit 35osób
- ankieta + zapisanie sie na waiting list (MUST HAVE) https://goo.gl/forms/3tlZMv0FLNFJetLd2
- na początku stycznia ogłoszenie zapisanych

O czym będzie warsztat:
Wiele organizacji dzisiaj jedzie w peletonie zmiany krzycząc "Agile, Agile". Nowy trend, bullshit, moda, metoda, trajby, szajby? Jako scrum masterzy/ agile coachowie/ agile delivery leadzi/ trafiamy tam, jesteśmy ich częścią, czasem trybikiem a czasem sami kręcimi kołami zmian - ogarnia nas frustracja.
Nasze nowe, świeże idee jakoś nie trafiają na podatny grunt. Przecież to takie oczywiste! - chcemy się zmieniać, to się u licha zmieniajmy! A tu - jak Agile zachwyca? Jak NIE zachwyca!!!

Na meetupie porozmawiamy o modelu zmiany Williaa Bridgesa i tym, jak być bardziej skutecznym w pracy z organizacją w dowolnej "zwinnej" roli w organizacji.

Zaprasza Adam Michalczyk.

Formuła wydarzenia:
Wykład+warsztat

Ograniczenia:
Limit osób 35
Ankieta do wypełnienia https://goo.gl/forms/3tlZMv0FLNFJetLd2

Dla kogo jest to wydarzenie:
Dla Scrum Masterów, Agile Coachy, menedżerów/team leaderów/ liderów.

O prowadzącym:
Od kilku lat związany z grupą Agile Rebels, Professional Scrum Trainer organizacji Scrum.org, Scrum Master. Wcześniej przez wiele lat związany z Allegro, gdzie miał okazję zebrać różnorodne doświadczenia ze współpracy z kilkudziesięcioma zespołami wytwórczymi.

Jego pasją jest rozwój przywództwa w strukturach samoorganizujących się. Można sądzić że to się wyklucza, jednak Adam głęboko wierzy, że przywództwo jest esencją samoorganizacji.
Powtarza on często, że jego osobistym celem jest rozwijanie ludzi dookoła i osiąganie sukcesów, mając z tego wiele frajdy.

Jako część społeczności Agile, Adam przywiózł do Polski imprezę Agile Coach Camp i jest dumny z bycia częścią społeczności skupionej wokół tego wydarzenia.

Jako, że traktuje życie, jako ciągłą okazję do nauki, teraz poza pracą najczęściej odbiera pouczające lekcje patrzenia z innej perspektywy od swoje pięcioletniej córki, Amelii.