What we're about

Trójmiejska grupa agile Agile3M jest nieformalną grupą lokalną skupiającą osoby z obszaru Trójmiasta i okolic zainteresowane zwinnymi metodami zarządzania.

Naszym celem jest wymiana wiedzy i doświadczeń z tematów takich Agile, Scrum, Lean, Kanban, eXtreme Programming itp. Staramy się spotykać w miarę regularnie, raz w miesiącu, a spotkania przyjmują różne formy.

Spotkania z reguły mają charakter otwarty i udział jest darmowy.

Upcoming events (1)

Worek kejsów

Dynatrace Polska

Kiedy: środa, 27 października 2021, godzina 18.00 - 20.00 (lub nieco dłużej...)

Gdzie: siedziby firmy Dynatrace, Gdańsk, aleja Grunwaldzka 411, budynek Platinum

Temat: Worek kejsów

Jak: użyjemy techniki Solution Room

Po wrześniowym spotkaniu reaktywacyjnym, pora zacząć realizować nasze plany! Na pierwszy ogień idzie temat "Worek kejsów" – czyli będziemy wspólnie szukać rozwiązań dla problemów i wyzwań, które przyniesiecie ze sobą na spotkanie.

Podczas spotkania będziemy używać techniki Solution Room (http://solutionroom.info/). Solution Room jest intensywnym warsztatem, podczas którego grupa wspólnie pracuje nad rozwiązaniami problemów przyniesionych przez uczestników.

Nad przebiegiem warsztatu czuwać będą Przemysław Witka oraz Stanisław Matczak.

Z informacji technicznych:

1. W spotkaniu mogą wziąć udział osoby zaszczepione przeciwko wirusowi COVID-19 lub które przed spotkaniem wykonają test na obecność koronowirusa i będą miały na spotkaniu ujemny wynik tego testu

2. Do udziału w spotkaniu konieczne jest wypełnienie ankiety pod adresem: https://forms.gle/8S9mZ2n5eyFqm9bq8 Ankieta jest aktywna do 27 października, do godziny 12 – po tej godzinie przekazujemy listę zapisanych osób do naszego gospodarza.

3. Część warsztatowa będzie trwała do 20.00. Ponieważ przewidujemy intensywną pracę w grupach, dobrze jest zarezerwować sobie pełne dwie godziny na udział w spotkaniu. Po zakończeniu części warsztatowej będzie można kontynuować rozmowy korzystając z przestrzeni udostępnionej przez naszego gospodarza…

Szczegółowe informacje o miejscu spotkania będą przesłane do osób, które wypełnią ankietę.

Past events (33)

Agile3M - reaktywacja

Dynatrace Polska

Photos (74)

Find us also at