Next Meetup

Lesson learned w 2018 roku
Nadchodzi piękny okres podsumowań, więc podsumujmy czego nauczyliśmy się w tym roku. Zaobserwowaliście coś ciekawego? Udał, bądź nie udał się Wam jakiś eksperyment? Widzicie wokół siebie "zmianę" i podejrzewacie jaka jest jej przyczyna? Zawsze chcieliście wystąpić na Agile3m, lecz nie bardzo mieliście czas i ochotę na 1.5h prelekcję? Podczas ostatniego w tym roku spotkania chcielibyśmy Was zaprosić do podzielenia się swoimi obserwacjami. Planujemy, by na scenie mógł wystąpić każdy i każda z Was. Każdy chętny będzie miał do 7 minut na swoją historię + 3 minuty na ewentualne pytania. Prelegenci, którzy zbiorą największe owacje oprócz prezentu w postaci pozytywnego feedbacku otrzymają serdeczne zaproszenie do poszerzenia tematu podczas kolejnych spotkań społeczności. Jeżeli jesteście zainteresowani, by opowiedzieć o Waszych obserwacjach to wpiszcie proszę swoje imię i nazwisko w komentarzu pod wydarzeniem na Facebooku. W przypadku dużej ilości chętnych decyduje kolejność zgłoszeń. No i ogólnie do zobaczenia w środę 19 grudnia. To był fajny rok dla społeczności. Zakończmy go aktywnie i na wesoło :)

Klub Atelier

Al. MAmuszki 2 · Sopot

  Past Meetups (20)

  What we're about

  Trójmiejska grupa agile Agile3M jest nieformalną grupą lokalną skupiającą osoby z obszaru Trójmiasta i okolic zainteresowane zwinnymi metodami zarządzania.

  Naszym celem jest wymiana wiedzy i doświadczeń z tematów takich Agile, Scrum, Lean, Kanban, eXtreme Programming itp. Staramy się spotykać w miarę regularnie, raz w miesiącu, a spotkania przyjmują różne formy.

  Spotkania z reguły mają charakter otwarty i udział jest darmowy.

  Members (515)

  Photos (49)

  Find us also at