What we're about

Kviečiame visus kurie domisi Agile metodikomis dalintis patirtimi ir mokytis vieni iš kitų.

• Agile projektų valdymas (http://www.agile.lt/straipsnis/agile-projektu-valdymas-41)

• Agile lietuviškai (http://www.agile.lt/straipsnis/agile-lietuviskai-42)

• Agile manifestas ir principai (http://www.agile.lt/straipsnis/agile-manifestas-ir-principai-19)

Daugiau informacijos rasite www.agile.lt (http://www.agile.lt/)

Upcoming events (2)

Agile įrankių ir principų taikymas hibridinėje kasdienybėje

Šių dienų kontekste kiekviena diena - Agile diena. Nepaisant to, dirbame privačiame ar viešajame sektoriuje, turime greitai ir vikriai prisitaikyti prie nuolat besikeičiančios kasdienybės.

Susitikimo metu pranešėjas Audrius Martinkus pasidalins įžvalgomis, mintimis, patirtimi ir patarimais, kuriuos sukaupė per pastaruosius kelis metus padėdamas didelėms ir mažoms organizacijoms atrasti ir įsisavinti naujus individualaus ir komandinio darbo principus.

Susitikimo metu bus aptarta:
- informacijos vadybininko naudojami įrankiai;
- darbo su dokumentais gerosios praktikos viešajame sektoriuje;
- geros organizacinės atminties svarba;
- Agile bendradarbiavimo ir vidinės komunikacijos sveikatos svarba;
- Agile erdvės hibridiniame darbe;
- Agile darbo principai taikant Microsoft 365 įrankius.

Apie pranešėją:

Audrius Martinkus - multimedijos ir technologijų aistruolis. Jis padeda organizacijoms atrasti efektyvaus hibridinio darbo principus, taikant Microsoft 365 technologijas kasdieninėje veikloje. Pranešėjas prisideda prie sėkmingo skaitmeninių technologijų diegimo ir naudojimo skatinimo tokiose organizacijose kaip Lietuvos Geležinkeliai, Amber Grid, Estijos Energija ir kt.

Audriaus akiratyje tiek didelės, tiek mažos įmonės, kurioms rūpi technologinė branda ir nuolatinis Agile, naujų technologijų bei darbo principų taikymas kasdieninėje veikloje.

Susitikimo data ir laikas: 2021 m. gegužės 20 d., 18:30 val. (rekomenduojame prisijungti nuo 18:25 val.).

Susitikimas vyks per MS Teams. Prisijungimas prie renginio: http://bit.ly/Agile_Audrius_Martinkus

Dalyvavimas susitikime nemokamas.

Renginys orientuotas į viešojo sektoriaus atstovus.

Agile pusryčiai 2021: Agile taikymas organizacijos transformacijos metu

2021 m. birželio 3 d. asociacija Agile Lietuva organizuoja jau 9-uosius „Agile pusryčius“ viešajam sektoriui. Šiais metais ieškosime atsakymo į klausimą – kokia agile taikymo nauda organizacijos transformacijos metu?

„Agile pusryčiai“ – tai kasmetinė asociacijos Agile Lietuva konferencija, skirta valstybinio sektoriaus atstovus supažindinti su iteraciniais-inkrementiniais projektų valdymo metodais (angl. agile), jų pritaikymo galimybėmis įsigyjant, įgyvendinant ir valdant skirtingus projektus.

Šiemet konferencija vyks nuotoliniu būdu, Zoom platformoje. Kaip kviestiniai pranešėjai (angl. keynote) „Agile pusryčiuose“ dalyvaus ir praktine patirtimi dalinsis Lietuvos geležinkelių SAP ERP modernizacijos programos vadovas Mikas Jovaišas bei Agile Lietuva atstovas viešajam sektoriui, EIS Group Scaled Agile programų vadovas Aleksej Kovaliov. Konferencijos metu praktine, sėkminga Agile diegimo ir taikymo patirtimi savo organizacijose dalinsis Ignitis grupės ir Valstybės įmonės Registrų centro atstovai. Po pranešimų vyks panelinė diskusija.

Konferencija orientuota į viešojo sektoriaus atstovus, dirbančius su informacinių technologijų projektais, projektų valdymu, viešaisiais pirkimais, tačiau kviečiame dalyvauti visus besidominčius šių metų tema - Agile taikymas organizacijos transformacijos metu.

KONFERENCIJA NEMOKAMA, tačiau būtina REGISTRACIJA: https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZ0sf-mopz0pE9dpDjYsF63s5LdwE7A-RSu-

Svarbu! Pastebėjome, kad dalis organizacijų blokuoja Agile Lietuva korporatyviniu el. paštu siunčiamus laiškus, tad prašome į konferenciją registruotis asmeniniu el. pašto adresu. Po registracijos prašome pasitikrinti, ar gavote patvirtinimo laišką, pavadinimu „Agile pusryčiai 2021 Registracijos patvirtinimas“.

Iškilus klausimų arba negavus registraciją patvirtinančio laiško kviečiame drąsiai kreiptis el. paštu: [masked].

Norėdami gauti aktualiausias naujienas apie Agile Lietuva organizuojamus renginius prenumeruokite naujienlaiškį: https://landing.mailerlite.com/webforms/landing/x6b2i1

Past events (83)

Agile Day Kaunas 2021

Online event

Photos (176)