What we're about

Hasła Manifestu Agile wskazują nam drogę do łatwiejszego wytwarzania produktów, zgodnych z oczekiwaniami Interesariuszy. Nie zapewniają jednak tego, że produkty powstające na bazie tych oczekiwań będą wnosiły prawdziwe wartości.

My uważamy, że jedynym, podstawowym i uzasadnionym celem wszystkich projektów jest DOSTARCZANIE WARTOŚCI INTERESARIUSZOM.

Zapraszamy do naszej grupy wszystkich Kierowników Projektów, Właścicieli Produktów, Managerów, Analityków oraz inne osoby, które pragną skupić się na dostarczaniu klientom produktów rozwiązujących ich realne problemy i dostarczających wartości, których faktycznie oczekują.

Upcoming events (1)

[WARSZTAT] SNAJPERSKA PRECYZJA, CZYLI JAK PODEJMOWAĆ TRAFNE DECYZJE BIZNESOWE

Spaces - Warsaw, Marszałkowska

PLN30.00

Podejmowanie trafnych decyzji jest odwiecznym problemem człowieka. We współczesnym świecie jest to szczególnie trudne wyzwanie ze względu na stale rosnącą złożoność, nieprzewidywalność oraz zmienność otoczenia. Optymalne decyzje biznesowe wymagają równocześnie wykorzystania technik analitycznych, kierowania się intuicją, jak również umiejętności szybkiego reagowania. Odkryj razem z nami sprawdzoną i skalowalną metodykę, wykorzystywaną od wielu lat w sektorze wojskowym, firmach konsultingowych, międzynarodowych korporacjach i startup'ach. Zapraszamy na warsztaty, w trakcie których doświadczeni menadżerowie (Łukasz i Tomek) zaprezentują oraz pomogą wykorzystać w praktyce potężne narzędzie wspomagania decyzji, opierające się na pryncypiach inżynierii konkurencyjnej. Potencjalne obszary zastosowania metodyki: - Wybór najlepszej strategii / rozwiązania / produktu - Priorytetyzacja strategii / rozwiązań / wymagań / produktów - Ewaluacja strategii / rozwiązań / projektów / produktów - Analiza ryzyka strategii / rozwiązania / produktu Ze względu na to, że chcemy do każdego z Was podejść indywidualnie i zapewnić odpowiednią jakość warsztatów, liczba miejsc jest ograniczona do 30. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w warsztatach prosimy o wypełnienie 30 sekundowej ankiety znajdującej się pod adresem: https://forms.gle/xBpB5Mvzwv7RLTbn8 Jest ona warunkiem koniecznym do uczestnictwa w naszym wydarzeniu. Koszt warsztatu wynosi 30 zł od osoby (płatność przy wejściu). --- Prowadzący: - Tomasz Kowalczyk https://www.linkedin.com/in/tkowalczyk77/ - Łukasz Szóstek https://www.linkedin.com/in/lukaszszostek/

Photos (15)