Warsztat: Jak zostać dobrym i skutecznym Scrum Masterem?

This is a past event

109 people went

Details

Wiele organizacji doświadcza trudności w zdefiniowaniu roli Scrum Mastera, tymczasem zwinna transformacja bez dobrych Scrum Masterów to dużo mniejsza szansa na sukces. W trakcie około półtoragodzinnego warsztatu postaramy się znaleźć odpowiedź na pytanie postawione w tytule.

Uczestnicy spotkania pogłębią swoją wiedzę o roli Scrum Mastera, a także o możliwych kierunkach rozwoju, by pełnić ją skuteczniej. Ponadto dowiedzą się, jak badać efekty swojej pracy i jak czerpać z niej satysfakcję.

Warsztat zostanie przeprowadzony z wykorzystaniem Kompasu UTTURE – autorskiego narzędzia opracowanego przez Tomka Pawlaka i rozwijanego od kilku miesięcy.

---
O Tomku:
Tomek Pawlak posiada ponad 14 lat doświadczenia jako programista, Scrum Master, Agile Coach oraz trener Scruma. Prowadzi również blog: http://tomekpawlak.pl/. Od kilku lat dzieli się swoją wiedzą, pomagając firmom IT podnosić jakość wytwarzanego oprogramowania oraz budować przyjazne środowisko pracy. Do tej pory wspierał firmy takie jak m.in. StepStone, RST Software Masters, Logintrans oraz Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych. Współorganizował trzy edycje konferencji Scrum Days, jest założycielem „inicjatywy dla Scruma” (#i4scrum). Jego najnowszy projekt to „Kompas Utture” (https://polakpotrafi.pl/projekt/utture).