Agile Silesia 2019 #4: Product Management Skills – Impact Mapping explained

Details

Zapisy ruszają[masked] o godz. 10:00!

---
O SPOTKANIU

Tym razem zapraszamy Was na warsztat, podczas którego dowiecie się, jak pracować z przerośniętym backlogiem, godzić interesy konkurujących ze sobą interesariuszy i dostarczać business value.

Agenda:
1. Kontekst rynkowy
2. Wprowadzenie do case study i legacy backlogu
3. Ćwiczenie – plan naprawczy
4. Krótko o teorii impactów
5. Ćwiczenie – określanie impactów
6. Ćwiczenie – stworzenie Impact Mapy dla case study
7. Tips and tricks, kiedy stosować, od czego zaczynać

Czas trwania: do 2h

Prowadzący:
Paweł Skiścim – Agile Transformation Coach, który „nie jest mudżahedinem”, lecz posiada mocny background techniczny. Jego wieloletnie doświadczenie w pracy z zespołami wytwórczymi oraz kadrą zarządczą zarówno w korporacjach, jak i małych wytwórniach oprogramowania sprawiło, że rozumie problematykę wysokopoziomowej strategii, jak również pracy u podstaw z programistami.

UWAGA: Aby zapewnić komfort uczestnikom, warsztat ma charakter zamknięty i jest objęty limitem miejsc, wynoszącym 40 (nie wliczając prowadzących i gospodarzy spotkania).

---
ZAPISY

1. Osoby chętne zgłaszają swoje zainteresowanie udziałem w wydarzeniu, zapisując się na listę oczekujących („waitlist”).

2. Pierwsze 40 zgłoszeń (zgodnie z kolejnością zapisów) systematycznie przenosimy na listę uczestników („going”). Robimy to ręcznie, ponieważ w tym samym momencie przesyłamy za pośrednictwem Meetupa prywatną wiadomość z numerem konta (nie chcemy podawać go do wiadomości publicznej) i prośbą o dokonanie wpłaty w wysokości 20 zł.

3. Będziemy oczekiwać na przelew 5 dni roboczych (liczone od momentu wysłania maila z danymi). Jeżeli po tym czasie wpłata nadal nie będzie zaksięgowana, przesuniemy Twoje zgłoszenie na koniec listy rezerwowej. W jego miejsce zostanie „wciągnięta” osoba zajmująca pierwszą pozycję na liście oczekujących. Wówczas dostanie ona wiadomość z danymi do przelewu na takiej samej zasadzie.

4. Kwietniowe spotkanie rozpoczniemy szybką rejestracją, podczas której każdy zapisany uczestnik wydarzenia ODZYSKA wpłaconą kwotę (zostanie zwrócona w gotówce). Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY.

---
FAQ

>> Gdzie znajdę dane do przelewu?
Niezbędne informacje zostaną zawarte w wiadomości prywatnej, wysłanej na pocztę Meetupa. Jeżeli drogą mailową otrzymałaś/-eś automatyczne potwierdzenie udziału w warsztacie, ale w Twojej skrzynce meetupowej nie znajdujesz danych do przelewu – skontaktuj się z nami. Tylko potwierdzenie udziału poprzez dokonanie wpłaty gwarantuje Ci miejsce na wydarzeniu!

>> Jak mogę zrezygnować z udziału w wydarzeniu?
Jeżeli nie dokonałaś/-eś jeszcze płatności, oznacz się na Meetupie jako „not going”. Wolne miejsce zaproponujemy pierwszej osobie z waitlisty. Jeżeli chcesz zrezygnować po wykonaniu przelewu, oznacz się na Meetupie jako „not going”. Wolne miejsce zaproponujemy pierwszej osobie z waitlisty. Co natomiast ważne, nie zwracamy wpłaconych kwot. Dlatego też prosimy o przemyślane zapisy.

>> Nie mogę wziąć udziału w wydarzeniu. Czy mogę oddać komuś swoje miejsce?
Nie chcielibyśmy budować poczucia, że mimo istnienia zasad zapisów, na wydarzenie można było dostać się inną drogą. Jeśli nie możesz wziąć udziału – patrz wyżej.

>> Co zrobicie z wpłatami, które zatrzymacie?
Wpłaty osób, które zapisały się, jednak nie przyszły, pomogą sfinansować bieżące „koszty operacyjne” Agile Silesii (czyli m.in. zakup materiałów papierniczych, zakup pamiątkowych T-shirtów dla przyjezdnych prelegentów, regulację opłat za użytkowanie serwisu Meetup.com).

---
Zapraszamy do udziału (zachęcając do przemyślanych zapisów ;-)), a w przypadku pytań – również do kontaktu (Anna Mankiewicz, Daniel Wicher, [masked]).