What we're about

Wrocławska społeczność praktyków i pasjonatów zwinnych metod rozwoju oprogramowania. 
Misją społeczności jest sprawić, aby ludzie wyszli lepsi niż przyszli poprzez zapewnienie przestrzeni do zdobywania nowych kompetencji, wymiany doświadczeń, wspólnego rozwiązywania ważnych dla Uczestników problemów oraz możliwości nawiązania nowych kontaktów w z innymi członkami społeczności.
Chcesz nas wesprzeć w realizowaniu naszej misji? Zapraszamy na Patronite

Upcoming events (1)

AW#99 - Good Companies

Link visible for attendees

Cześć, nazywam się Piotr Trojanowski, zapraszam Was serdecznie na spotkanie w ramach Agile Wrocław już wkrótce.

Przez wiele lat uzwinniałem firmy poprzez transformacje agile, bo wierzyłem, że tworzę lepsze firmy. I tak było. Lecz nigdy nie tak dobre jak chciałem. Zawsze chciałem więcej.

Po wielu latach doceniam wkład Agile movement. To dzięki niemu uzmysłowiłem sobie co trzeba zrobić, żeby firmy były jeszcze lepsze. Dużo lepsze. Dzięki doświadczeniom z agile znam moc transformującej idei i jak bardzo można dzięki niej wpływać na przedsiębiorstwa. Agile jest konieczny, trzeba go kontynuować i robić go więcej i trzeba być bardziej agile, lecz zwinność jest już niewystarczająca.

Przez lata wzbierało we mnie poczucie, że pomimo wielu udanych działań, nadal coś ważnego pozostaje nierozwiązane. Coś, czego żadna transformacja: ani digitalowa, ani agile’owa, ani technologiczna, w której uczestniczyłem nawet nie dotykała.

Dzisiaj już wiem, że potrzeba ważniejszej transformacji. Firmom, a przede wszystkim nam wszystkim, potrzebna jest zmiana na głębszym poziomie. Nie budujmy już zamków na piasku!

I tak powstała książka Good Companies, książka o zmianie, która przywróci sens działaniom firm, która pozwoli wszystkim nam być dumnymi z naszych działań i z tego co zostawimy dla przyszłych pokoleń.

I o tych przemyśleniach i pomysłach będę dla Was opowiadał a Was zaproszę żebyście stworzyli w grupach roboczych własną wizję firm przyszłości 🙂.

Ta podróż pozwoli Wam spojrzeć na firmy i Wasze działania w firmach z innej perspektywy, i być może skłoni do refleksji i przewartościowania. Przy okazji zetkniecie się z kilkoma narzędziami coachingowymi, które będziecie mogli wykorzystać w kontekście coachingu indywidualnego jak i budowania zespołów.

Serdecznie zapraszam! Do zobaczenia!
Piotr

O trenerze
Piotr Trojanowski
Dostarczam cyfrowe produkty, prowadzę transformacje, buduję efektywne przedsiębiorstwa, pomagam firmom radzić sobie z wyzwaniami zwinności.
Więcej o mnie znajdziecie na:

Książka do nabycia w formacie papierowym lub cyfrowym na Amazon:
https://www.amazon.pl/Good-Companies-reinvent-companies-meaningful/dp/8396674116/
https://www.amazon.com/dp/B0BSKH47LW

------------------------------------
Dziękujemy patronom za to, że swoimi dotacjami umożliwiają nasze działanie! W szczególności podziękowania dla:

Maciej Kawecki
Agnieszka Komorowska
Marcin Chyła
Jolanta Łabędzka-Benisz
Filip Czapeczka
Marta Soja
Monika Badełek
Paweł Stachurski
Basia, Agile Hunters
Marek Haupa
Kalina Kala
Jan Sochiera
Katarzyna Cieslinska
Fundacja Gra o Sens
Michał Kordas
Patrycja Górka

Past events (119)

AW#98 - Delegowanie odpowiedzialności

This event has passed