Past Meetup

Ekstremalne metody kreatywne dla zespołów projektowych - Tomasz Bąkowski

This Meetup is past

70 people went

Location image of event venue

Details

Zanim spotkamy się na kolejnej edycji Agile on the Boat (już 18.05), mamy dla was kolejny ciekawy warsztat - tym razem w ramach szerszej inicjatywy GeekWeekWro #4.
Podczas kwietniowego spotkania dowiesz się na czym polegał sposób myślenia twórczych geniuszy jak Steve Jobs czy Johanes Gutenberg oraz w dlaczego i kiedy ta umiejętność została Ci odebrana. Dzięki obrazowym przykładom zrozumiesz różnicę pomiędzy myśleniem „in box” i „out of box” oraz poznasz strategię odzyskiwania i doskonalenia wspomnianego już myślenia twórczych geniuszy. Dowiesz się jak dzięki umiejętności budowania odległych analogii i niepozornych skojarzeń możesz tworzyć pomysły, które zaskoczą nie tylko w ludzi wokół, ale przede wszystkim samego Ciebie. Poznane metody będą przydatne najbardziej w sytuacjach gdy Ty lub Twój zespół utknie w miejscu nie mogąc stworzyć oryginalnego, wyróżniającego się i trafnego pomysłu.

Kilka słów o samym trenerze.
Tomek Bąkowski - człowiek od projektów specjalnych wymagających innowacyjnego podejścia i sprawnego wdrażania zmian. Konsultant i trener ds. innowacji, facylitator kreatywności, trener dynamiki zespołowej efektywności osobistej i fascynujących prezentacji. Pomaga przedsiębiorcom i zarządzającym wyprzedzać konkurencję, szybciej i lepiej rozwiązywać problemy w firmie oraz wdrażać przełomowe usprawnienia. Od 2010 roku pracuje wyspecjalizowanymi metodami kreatywnymi m.in. opracowanymi dla agentów CIA. W dorobku ma ponad 1000 przeszkolonych menadżerów i specjalistów oraz kilkadziesiąt projektów wdrożeniowych.

Patroni:

Dziekujemy naszym patronom, dzięki którym jesteśmy w stanie finansować swoją działalność (np. opłacić salę). https://patronite.pl/agilewroclaw
W szczególności dziękujemy:
- Michałowi Rychlikowi
- Brass Willow - Filip Czapeczka
- Sebastianowi Niewolikowi
- Tomaszowi Bednarskiemu
- Scrum Group - Sylwiusz Pytka
- www.agileninja.net - Paweł Kalinowski