Next Meetup

Big Agile Coffee #9
Porozmawiajmy o zwinności! Zapraszamy na kolejne spotkanie od Big Agile (Theory), które odbędzie się w formule Lean Coffee. Jeśli masz jakie pytania, wątpliwości lub chcesz się podzielić swoimi doświadczeniami i przemyśleniami, wpadaj koniecznie. Jak działa Lean Coffee? • W trakcie spotkania zbierzemy wszystkie tematy, z którymi przyjdziecie. • Nadamy tematom priorytety - wybierzemy te, które chcemy poruszyć w pierwszej kolejności. • W określonych ramach czasowych postaramy się wspólnie wypracować odpowiedzi na każdy temat. • To, co uda nam się wypracować, zapiszemy. Więcej o formule Lean Coffee znajdziecie tutaj: http://leancoffee.org/

Morcinka 3a

ul. Morcinka 3a · Katowice

1 comment

Upcoming Meetups

Past Meetups (19)

What we're about

Pracujesz w IT? Jesteś developerem? Scrum Masterem? Product Ownerem? Chcesz rozkręcić własny start-up? Interesujesz się metodykami zwinnymi? Ta grupa jest właśnie dla Ciebie!

Organizujemy spotkania poświęcone zwinnym metodykom wytwarzania oprogramowania. W trakcie meetup'ów będzie czas na zarówno na intensywne ćwiczenia, jak i dyskusję połączoną z wymianą wiedzy przy piwku ;)

Do you work in IT industry? Are you a developer? Scrum Master? Product Owner? Do you want to kick off your own start-up? Are you interested in Agile Methodologies? This group is for you!

We organize a series of meetings about Agile software development. During meetups will you find intensive training, discussions and exchange of knowledge. There will be some time for a couple of beers as well ;)

Members (497)

Photos (96)