What we're about

Pracujesz w IT? Jesteś developerem? Scrum Masterem? Product Ownerem? Chcesz rozkręcić własny start-up? Interesujesz się metodykami zwinnymi? Ta grupa jest właśnie dla Ciebie!

Organizujemy spotkania poświęcone zwinnym metodykom wytwarzania oprogramowania. W trakcie meetup'ów będzie czas na zarówno na intensywne ćwiczenia, jak i dyskusję połączoną z wymianą wiedzy przy piwku ;)

Do you work in IT industry? Are you a developer? Scrum Master? Product Owner? Do you want to kick off your own start-up? Are you interested in Agile Methodologies? This group is for you!

We organize a series of meetings about Agile software development. During meetups will you find intensive training, discussions and exchange of knowledge. There will be some time for a couple of beers as well ;)

Upcoming events (1)

Feedback dla początkujących

DAZN

Feedback dla początkujących to szkolenie nt dawania i odbierania informacji zwrotnej. Dedykowane jest osobom, które kierują zespołami, są managerami, lub też jako specjalisci chcieliby poprawić swoja komunikację z zespołem, współpracownikami, lub tez z osobami bliskimi. Szkolenie składa się z części teoretycznej, przeplatanej ćwiczeniami praktycznymi w grupach. Uczestnik wyjdzie ze szkolenia z wiedzą o tym czym jest feedback, dlaczego warto wspierać kulturę dawania feedbacku, w jaki sposób go dawać i przyjmować oraz z jednym konkretnym narzędziem dawania feedbacku. Poruszymy również temat emocji i różnic kulturowych jako czynników wpływających na feedback. Warsztat poprowdzą: # Malgorzata Smolenska Scrum Master w Karhoo | Flit Technology, od 7 lat pracuje w IT, w mniej lub bardziej zwinnych projektach, w start up’ach jak rowniez w duzych organizacjach. Z wielkim zapalem poszerzam swoja wiedze w zakresie efektywnej komunikacji w pracy zespolu i wszystkiego co z nia zwiazane. Jeszcze chetniej dziele sie ta wiedzą. # Ludmiła Boryło Jako Scrum Master od 8 lat z ciekawością obserwuję przemiany, jakie dokonują się w zespołach uczących się samoorganizacji. Mam doświadczenie w pracy w międzynarodowych organizacjach na różnych etapach transformacji. Znajduję wartość w dostrzeganiu indywidualności i różnic kulturowych, wspieraniu kreatywności i pomocy w budowaniu dobrych relacji w zespole. ============== REJESTRACJA ============== Ze względu na ograniczoną ilość miejsc rejestracja odbywa się poprzez wypełnienie formularza: https://forms.gle/7BwVBA4MKjdw3Vhi8 Potwierdzenie uczestnictwa lub jego braku otrzymacie drogą mialową

Past events (24)

Odpowiedzialności w Scrumie. Warsztat.

Jamf Software Poland

Photos (143)