Past Meetup

Warsztaty - AWS Cloud Builders' Day

Hosted by Bydgoszcz JUG

Public group

This Meetup is past

47 people went

Details

Przy okazji święta bydgoskiego IT jakim wg. nas jest konferencja bITconf 2018 chcielibyśmy Was zaprosić na cykl warsztatów towarzyszących konferencji. Warsztaty są darmowe i otwarte dla wszystkich tak by nawet osoby którym nie udało się zdobyć wejściówki na konferencję mogły skorzystać z tego wydarzenia.

Ten Warsztat zatytułowany jest:
AWS Cloud Builders' Day

Czas trwania: ok 8 godzin
Język: polski

Opis: Cloud Builders' Day to całodzienne darmowe warsztaty dotyczące technologii chmurowych (AWS) organizowane w różnych miastach Polski. Podczas 8 godzin warsztatów, uczestnicy będą wykonywali zadania związane m.in. z: - Budowaniem systemów dużej dostępności wykorzystujących mechanizmy auto-scalingu.
- Wykorzystaniem różnego rodzaju zarządzalnych baz danych (relacyjne i nierelacyjne).
- Analizą dużych zbiorów danych z wykorzystaniem ekosystemu Hadoop i sposobami ich wizualizacji.
- Budowaniem systemów opartych o usługi klasy Serverless oraz Konteneryzacja
- Wykorzystaniem usług opartych o AI (Sztuczną Inteligencję).
- Narzędziami wspomagającymi pracę developerską.
- I wiele innych.

Warsztaty są w pełni darmowe. Przed warsztatami będzie ogłoszona ankieta (tutaj na meetupie będzie o tym informacja). Na podstawie ankiety będziemy mogli przesłać wam dokładne instrukcje co należy przygotować na warsztaty.

Warsztaty poprowadzi:

Tomasz Stachlewski- Na co dzień doradza klientom w tworzeniu architektur systemów, które mają zostać zmigrowane lub utworzone w chmurze AWS i w pełni wykorzystywać możliwości jakie niesie ze sobą chmura. Doradza wielu wiodącym firmom (począwszy od startupów po korporacje) z różnych branż tj. IT, telekomunikacja, finanse i inne. Prowadzi szkolenia dla polskich i zagranicznych partnerów podczas których przekazuje w jaki sposób firmy powinny korzystać z chmury, jak powinna wyglądać ich droga z tradycyjnej infrastruktury do infrastruktury chmurowej, aby zmaksymalizować korzyści z tego płynące

Warsztaty odbędą się w na Uniwersytecie Techniczno Przyrodniczym Bydgoszczy w Budynku Auditorium Novum Sale 2 i 5
Adres: Profesora Sylwestra Kaliskiego 7,[masked] Bydgoszcz

Zapisy będą możliwe od soboty 1 września od godziny 21:00. Mamy tylko 50 miejsc więc kto pierwszy ten lepszy. Niezbędne jest podanie prawdziwego Imienia i Nazwiska w koncie meetup.

Wymagane jest przyniesienie własnego sprzętu komputerowego. Jako że nie gwarantujemy, że uda nam się wszystkim zapewnić połączenie do internetu gorąco zachęcamy do zaopatrzenia się we własne połączenie LTE w miarę możliwości.

Dodatkowe wymagania będą ogłoszone po zebraniu grupy szkoleniowej.