Past Meetup

Warsztaty - Między Helpdeskiem a Javą - czyli jak fajnie jest w PAMie.

Canceled

Location image of event venue

Details

Przy okazji święta bydgoskiego IT jakim wg. nas jest konferencja bITconf 2018 chcielibyśmy Was zaprosić na cykl warsztatów towarzyszących konferencji. Warsztaty są darmowe i otwarte dla wszystkich tak by nawet osoby którym nie udało się zdobyć wejściówki na konferencję mogły skorzystać z tego wydarzenia.

Ten Warsztat zatytułowany jest:
Między Helpdeskiem a Javą - czyli jak fajnie jest w PAMie.

Czas trwania: ok 4 gdziny
Język: polski
Opis:
Adresatami wykładu są osoby szukające dla siebie miejsca w świecie informatyki. Świat usług informatycznych (IT service) oferuje wiele ciekawych stanowisk, których często potencjalni kandydaci nie są świadomi. Jeśli chcesz podjąć pracę jako informatyk, ale nie czujesz się dobrze jako programista czy pracownik helpdesku – ten wykład jest właśnie dla Ciebie.

Celem wykładu jest zaprezentowanie odbiorcom jednej z ciekawszych usług informatycznych jaką jest Privileged Access Management (kontrola dostępu uprzywilejowanego). Jest to usługa kluczowa z punktu widzenia bezpieczeństwa, ochrony danych i systemów informatycznych.

Pokażemy czym jest usługa kontroli dostępu uprzywilejowanego. Przedstawiona zostanie część teoretyczna, omówimy kwestie bezpieczeństwa danych oraz wyjaśnimy szczegóły techniczne. Uchylimy również drzwi do kuchni informatycznej – pokazując ile i jakich elementów składa się na taki serwis. W trakcie wykładu przeprowadzony będzie pokaz w oparciu o produkt firmy CyberArk.

Chcesz poznać wiodące rozwiązanie w zakresie kontroli dostępu uprzywilejowanego, szukasz dla siebie miejsca w IT – ale 'korporacja, nuda, powtarzalność, monotonia' budzą w Tobie obawy? – ten wykład jest właśnie dla Ciebie!

Warsztaty poprowadzi:

Jacek Mordawski – Global Security Architect for PAM Service – ATOS

Inżynier z długoletnim stażem, od 11 lat pracujący w ATOS. Od prawie roku na stanowisku Global PAM Architect. Posiada 18 letnie doświadczenie w pracy z systemami Unix (Solaris) / Linux oraz Windows, 6 letnie doświadczenie w IDM (NetIQ, FIM) oraz 5 letnie doświadczenie w PAM (TPAM, CyberArk). Leader i mentor grupy projektowej, wykładowca, wspierający procesy rekrutacyjne. Certyfikowany inżynier z RedHat, CyberArk oraz Novell /NetIQ.

Warsztaty odbędą się w hotelu HolidayInn przy ul. Grodzkiej 36 w Bydgoszczy.

Zapisy będą możliwe od czwartku 30 sierpnia od godziny 21:00. Mamy tylko 40 miejsc więc kto pierwszy ten lepszy. Niezbędne jest podanie prawdziwego Imienia i Nazwiska w koncie meetup.

Zajęcia będą się odbywały w formie wykładowej, nie ma konieczności przynoszenia własnego sprzętu.