What we're about

Zielonogórska grupa pasjonatów programowania.

Zapraszamy na spotkania wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć swój rozwój i podzielić się doświadczeniami, wiedzą, pasją poprzez miło spędzony czas na rozmowach o technologii.

Poruszana tematyka kręci się wokół wszystkich technologii. Nie ograniczamy się tylko do jednej technologii i chłonni wiedzy mamy pełną otwartość na to, co nieznane. Niezależnie od tego, czy programujesz w Railsach, JavaScripcie, C#, Javie, PHP, a może nawet na przemian w Fortranie i Haskellu - jesteśmy pewni, że na naszych spotkaniach znajdziesz coś dla siebie.

Zachęcamy również wszystkich, którzy chcieliby podzielić się z nami ciekawym tematem poprzez prelekcje, dyskusje, warsztaty lub inne zaproponowane formy wymiany swoich doświadczeń i wiedzy.

Zapraszamy wszystkich na Slack DEV@ZG. Wejdź na http://devzg.pl/ , aby dołączyć.

Serdecznie zapraszamy!

Upcoming events (1)

WebAssembly

Pub Barcelona

█ Zapraszamy na #29 spotkanie DEV@ZG, sponsorowane przez expondo Polska (https://corporate.expondo.pl/). █ Temat: WebAssembly Gdzieś w oddali słychać głosy o rycerzu na białym koniu, który wyzwoli wwWorld spod jarzma JavaScript-u. Każdy z nas zna kogoś, kto go zna, kto go widział lub widział kogoś, kto go widział. Ponoć jego zbroja lśni niczym dysk twardy po przenistalowaniu node_modules. WebAssembly - nowa siła w Internecie czy mrzonka tych, którzy nie akceptują codziennej dawki nowych framework-ów w JS? A może to podwójny agent który dodatkowo zniewoli szeryfów z nazwą zaczynającą się na "C"? Przygotujmy się więc na to, co nieuniknione lub rozprawmy z mitem Dobrej Zm... z mitem! █ Prelegent: Grzegorz Boruszewski █ O naszym sponsorze "Expondo Polska rozbudowuje zespół rozwoju oprogramowania w Zielonej Górze, aby postawione cele stały się rzeczywistością. Grupa expondo jest renomowanym producentem oraz internetowym sprzedawcą produktów przeznaczonych dla profesjonalistów z różnych sektorów gospodarki. Od momentu powstania firmy w 2007 roku, stale rozszerzamy naszą ofertę urządzeń, które dostępne są w 28 krajach. Specjalizujemy się zwłaszcza w sprzedaży produktów niszowych po atrakcyjnych cenach. Asortyment expondo obejmuje wyposażenie branży HoReCa, sprzęt spawalniczy, narzędzia warsztatowe oraz ogrodnicze, wagi, a także wiele innych. Naszym celem jest bycie liderem sprzedaży internetowej w branży urządzeń dla profesjonalistów, oferując produkty w korzystnym stosunku jakości do ceny, gwarantujący jednocześnie ponadprzeciętną obsługę klienta." █ Plan spotkania 18:45 - Powitanie 19:00 - Rozpoczęcie 22:00 - Rozmowy, napoje, przekąski Zakończenia brak - to w końcu miły wieczór przy pogaduchach. Do zobaczenia!

Past events (29)

Functional style meeting

Pub Barcelona

Photos (325)