addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupshelp-with-circleimageimagesinstagramlinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1ShapeoutlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonShapeShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruserwarningyahoo

Test Driven Development (TDD)

9 Aralık Cuma akşamı İTÜ Teknokent'te bir araya gelip Test Driven Development (Test Yönelimli Geliştirme) konusu üzerine konuşacağız. Buluşmamıza Arda Çetinkaya öncülük edecek.

Yazılımcı buluşmalarına katılan herkes, gündem konusuyla ilgili bilgilerini ve deneyimlerini toplantı boyunca katılımcılarla paylaşabilir, merak ettiği soruları sorarak diğer katılımcılara sorabilir.

İlk etkinliğimize katılımlarınızı bekliyoruz.Join or login to comment.

 • Ünal A.

  Güvenlik kulübelerine bilgi verilse iyi olur. Cumartesi günü zor girebildik.

  December 27

 • mustafa i.

  perfect

  1 · December 9

 • Uğur A.

  Etkinlik atöyle çalışması olarak mı gerçekleşecek yoksa anlatı olarak mı? Yani yanımızda bilgisayarımızı getirmeli miyiz?

  1 · December 9

  • Uğur U.

   Atölye şeklinde olmayacak, Arda Çetinkaya ve katılımcılar arasında söyleşi, soru-cevap şeklinde olacak. Bilgisayar getirmenize gerek yok yani :)

   December 9

  • Uğur A.

   Bu iyi oldu :) Akşam iş çıkışı metrobüste verilen yaşam mücadelesi, laptop ile daha zor oluyor :) Görüşmek üzere hocam!

   December 9

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy