Next Meetup

Zpracování chyb funkcionálně
Railway Oriented Programming je funkcionální přístup na zpracování chybových stavů programu. Tento návrhový vzor umožňuje zapsat tok programu se složitým větvením tak, jako kdyby byl zapsán lineálně. A to všechno za pomocí funkcionální kompozice a bez ztráty datových typů. Lukáš Rychtecký nám ukáže, jak pomocí funkcionální kompozice a datových typů vyženete imperativní kód z repozitáře.

Pracovna

Vlkova 36 · Praha 3 - Žižkov

  Past Meetups (12)

  What we're about

  FSharping je komunita nadšenců okolo jazyka F# a funkcionálního programování. Chceme se společně učit, předávat si znalosti a společně prošlapávat cesty. Je úplně jedno, jakou úroveň znalostí a zkušeností máš. Vítán je každý, kdo má chuť se vzdělávat a zároveň svoje zkušenosti předávat ostatním. Ať už formou článků nebo na srazech.

  Srazy pořádáme s určitou neurčitou pravidelností. Vždy se snažíme sehnat zajímavého řečníka se zajímavým tématem, ale vzít slovo si může každý a popovídat o svých zkušenostech a úspěších s F#, ať ve firmě či na soukromém projektu. Po přednášce si sedneme na pivko.

  FSharping je otevřen úplně všem - nadšencům, zvědavcům i profíkům.

  Vítejte na FSharpingu!

  As an affiliated user group of fsharp.org, the F# Software Foundation, we strive to build a great community of passionate people who care deeply about F#, and want to make our community a safe and welcoming place for everyone. We expect everyone attending our events to be respectful, open, and considerate, and to follow the F# Software Foundation Code of Conduct. If someone's behavior makes you feel uncomfortable or unsafe in any way, please report the issue by emailing conduct@fsharp.org.

  Members (224)

  Photos (36)

  Find us also at