Flutter Warsaw #3

Flutter Warsaw
Flutter Warsaw
Public group

Needs a location

Details

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Flutter Warsaw.

⚠️Uwaga - nowa lokalizacja!
Spotykamy się w nowej lokalizacji przy ul. Wróblej 8A, gdzie możemy przyjąć więcej osób niż ostatnio :)

W programie spotkania aż 3 prezentacje.

Zapraszamy też do naszej grupy na Facebooku zrzeszającej programistów Fluttera w Polsce https://www.facebook.com/groups/2228619364094561/

________________________________________
📅 Agenda

🚀 18:00 - 18:15 | Otwarcie | Przywitanie i kilka ogłoszeń organizacyjnych dotyczących naszej grupy.

1️⃣ 18:15 - 18:35 (20 minut) | Dominik Roszkowski - Jak zmieścić się w 5KB ze swoim pomysłem na aplikację w konkursie Flutter Create

Dominik Roszkowski - Programista aplikacji mobilnych oraz wicekoordynator projektu satelity studenckiego PW-Sat2. Zainteresowany cross-platformowymi technologami mobilnymi, a w szczególności Flutterem.

2️⃣ 18:40 - 19:00 (20 minut) | Mateusz Wojtczak - Publikowanie paczek Flutter na Dart Pub

Mateusz Wojtczak - Programista aplikacji mobilnych (React Native, Flutter, Xamarin). Przez kilka ostatnich lat pracował przy kilkunastu aplikacjach mobilnych iOS i Android. W ostatnim czasie absolutnie zainteresowany biblioteką Flutter.

3️⃣ 19:10 - 20:00 | Filip Grzywok - O portowaniu aplikacji Wykop Mobilny do Fluttera

Filip Grzywok - Hobbysta zajmujący się tworzeniem aplikacji mobilnych od ponad trzech lat. Entuzjasta otwartego oprogramowania i wszystkiego co jest z nim związane. Autor aplikacji "Wykop Mobilny", od siedmiu miesięcy pracujący nad jej portem we Flutterze.

🍕 20:00 - 21:00 | Pizza & piwo

________________________________________
👩‍💻 Call For Proposals 👨‍💻
Jeśli chciałbyś opowiedzieć o jakimś temacie związanym z Flutterem na naszym meetupie, to śmiało napisz do Dominika - jednego z organizatorów. Mamy wolne terminy na prezentacje od czerwca. Serdecznie zapraszamy!