What we're about

Freelancers unite! Beginner freelancer? Veteran freelancer? Live in Israel? Freelancers meet face to face in a professional forum to network, advise, share and socialize about what it's like to freelance in Israel. We welcome freelancers from over 300 categories, namely tech, web and creative and work in unison with XPlace.com - Israel's largest freelance and expert marketplace to enrich the community of freelancers in Israel.

Upcoming events (5+)

פטנטים, סימני מסחר ומדגמים, איך להגן על המיזם בפורום יזמות ושותפויות, 29.04.19

ברוכים הבאים לפורום יזמות, שותפויות ויין תחום היזמות התפתח במפגשי נטורוקינג ויין בשנים האחרונות והחלטנו להקדיש מפגש אשר ישלב בין יזמים, עוסקים ביזמות ואלו המעוניינים במציאת שותף. הבטיחו את מקומכם: http://bit.ly/Networking4partner מוזמנים כל מי שמעוניין להתפתח בתחום היזמות, למצוא שותף להקים עסק, להצטרף לעסק קיים, להקים מיזם, לעזור ליזמים או כל שיתוף פעולה אחר. מוזמנים נותני שירותים בתחום היזמות וליזמים. לוח זמנים: 18:00 – הגעה, רישום ומינגלינג, שתייה ונשנוש ויש גם יין כמובן 18:30 – התכנסות, דברי פתיחה והצגה עצמית קצרה 19:15 – הפסקה קצרה 19:30 – הרצאה קצרה בנושא: פטנטים, סימני מסחר ומדגמים, איך להגן על המיזם – כל מי שמפתח טכנולוגיה, מוצרים או שירותים חדשים, בין אם הוא יזם פרטי, חברת סטארט-אפ או חברת ענק כמו טבע, משקיע משאבים לא מבוטלים במחקר ופיתוח ושיווק כדי להגיע להצלחה כלכלית. לאורך הדרך, ובמיוחד אם המוצר הסופי זוכה להצלחה בשוק, יקומו מתחרים שינסו לנגוס בנתח השוק של המוצר הן ע"י חיקוי שלו וגם ע"י הכנסת שיפורים. עלויות המוצר של המתחרים יהיו בהכרח זולות יותר כי הן יהנו (בחינם!) מכל הידע הטמון במוצר המקורי. מצב כזה יכול לגרום לנזק כלכלי משמעותי לחברה המקורית. בהרצאה זו נסקור מכלול של כלים שיזם חייב להכיר כדי להגן על אספקטים שונים של קניין רוחני שפיתח, כולל הגנה על טכנולוגיה, מוניטין, עיצובים, סודות מסחריים ועוד. לבסוף נקדיש גם כמה דקות לדבר על פטנטים והגנות אחרות על תוכנות ואפליקציות, וכן על מצב הפטנטים בסין (לא מה שחשבתם!). המרצה: גדי בנט, עורך פטנטים שותף מנהל הביאו כרטיסי ביקור! 20:15 – סיכום וקביעת פגישות 20:30 – סיום הצוות המוביל: אריאל רותם - ליווי עסקי ליזמים רו"ח רחלי קוממי - משרד רואי חשבון מחכים להיפגש!

כלים פרקטיים לקידום האתר שלך במפגש לאזור חיפה, 30.04.19

בית מילר - מרכז הקהילתי ומכללה לניו מדה / The Miller College of New Media

$15.00

ברוכים הבאים לנטוורקינג לאזור חיפה של מפגשי נטוורקינג ויין חיבורים עסקיים בין בעלי עסקים תורמים רבות ליצירת שיתופי פעולה עסקיים והפניות מניבות ואיכותיות. הדגש יהיה על הידוק הקשר והמשכו בין מפגש למפגש בקבוצת הווטסאפ ובפעילויות משלימות. המפגשים הם לבעלי עסקים מחיפה והסביבה. ההרשמה באתר אין אפשרות לשלם במקום. לוח זמנים: 18:00 – הגעה, רישום ומינגלינג, שתייה ונשנוש קל 18:30 – התכנסות, דברי פתיחה, הצגה עצמית קצרה לכל אחד מהנוכחים 19:15 – הפסקה קצרה 19:35 –הרצאה בנושא: הכלים הפרקטיים לקידום האתר שלך – אתר הוא חובה לכל בעל עסק אבל איך נגרום לכך שימצאו אותנו בגוגל? האם אפשר לבד או עם חברה? איך נדע מה נכון ומתאים לנו? בהרצאה תקבלו כלים פרקטיים שיעזרו לכם למנף את האתר שלכם, לבד! תלמדו איך לבנות את התוכן באופן שגוגל אוהב ומהן הפעולות הפשוטות לעשות כדי לקדם את האתר כדי שקהל היעד שלכם ימצא אתכם. בנוסף, הכוונות חשובות איך לעבוד מול יועצים ונותני שירותים מתחום הקידום בדיגיטל. ההרצאה תועבר ע"י רוני אביב, מומחה לבניית אתרים ומינוף נוכחות בדיגיטל. בנוסף, רוני מוביל את תחום התיירות הדיגיטלית בארץ עם בלוג הקונסיירז' יחד עם טרמינל – פודקאסט התיירות הראשון בעברית. הביאו כרטיסי ביקור… 20:15 – קביעת פגישות 20:30 – סיום קהל היעד: בעלי עסקים קטנים ובינוניים, עצמאיים מכל תחום, יזמים, סטארטאפיסטים המעוניינים ליצור שיתופי פעולה מניבים עם בעלי עסקים נוספים. צצות המפגש: הילה ברהון - ליווי עסקי יהודה יזרעאלי - ייעוץ פיננסי וגישור מחכים לראותכם! בברכה, צוות מפגשי נטוורקינג ויין - ההנאה בעסקים

ספיד נטוורקינג עסקי, 05.05.19 בבר הפיפטי

ברוכים הבאים לספיד נטוורקינג לבעלי עסקים! הערב המצליח ביותר של הנטוורקינג בישראל, בזמן קצר פוגשים מספר גדול של אנשים להיכרות עסקית מניבה. להרשמה והבטחת מקום: http://bit.ly/SPEEDNETWORKINGWINE לוח זמנים: 18:30 – הגעה, רישום ומינגלינג – כולל כוס שתייה אחת (בירה / יין) 19:00 – ספיד נטוורקינג עסקי – סביב כל שולחן יהיו 3-4 בעלי עסקים, לכל אחד 2.5 דקות להציג את העסק. מומלץ להביא דוגמאות לעבודות וכמובן כרטיסי ביקור. 20:45 – מינגלינג וקביעת פגישות 21:00 – סיום להרשמה והבטחת מקום: http://bit.ly/SPEEDNETWORKINGWINE קהל היעד: המפגש פתוח לבעלי עסקים מכל התחומים! הצוות המוביל את המפגש: עו"ד טל שרון - דיני עבודה ואזרחי להתראות בקרוב, צוות מפגשי נטוורקינג ויין

שותפים, שותפויות ושיתופי פעולה בפורום היועצים, 06.05.19, בוקר

ברוכים הבאים לפורום היועצים של מפגשי נטוורקינג ויין למפגש הקרוב מוזמן כל מי שנותן ייעוץ לחברות, ארגונים, עסקים וסטארטאפים. המטרה היא ליצור שיתופי פעולה ולהדק את הקשרים בין הבאים לאורך הזמן. לוח זמנים: 10:00 – הגעה לרישום ומינגלינג, קפה ונשנוש (נא להקפיד על הגעה בזמן) 10:30 – התכנסות דברי פתיחה והצגה עצמית קצרהלכל אחד מהנוכחים 11:15 – הפסקה קצרה 11:30 – הרצאה קצרה בנושא: שותפים, שותפויות ושיתופי פעולה – עושים סדר בחיים העסקיים נוצרים חיבורים שונים, חלקם קצרים וחלקם ארוכים ומשמעותיים. מי הוא שותף בעסק ומי הוא זה שרק משתף פעולה. מה ההשלכות של כל אחת מההתקשרויות הללו על מהות השיתוף בין הצדדים בפועל. איך כדאי לנסח את ההסכמים לשיתוף פעולה לעומת הסכמים של שותפים ומה ההבדל בין השותפויות השונות, זו שרשומה וזו שלא. כל זאת ועוד בהרצאה של עו"ד טל שרון. הביאו כרטיסי ביקור… 12:15 – קביעת פגישות 12:30 – סיום קהל היעד: יועצים מכל התחומים (פיננסים, שיווק, טכנולוגיה, אינטרנט, סטארטאפים, יזמות, קמעונאות וכדומה), וכן, עו"ד, רואי חשבון, ייעוץ מס, אימון עסקי וכדומה. הצוות המוביל את פורום היועצים: אורי ארבל - ארבל, בראון עורכי דין נדב קידר - פרסום דיגיטלי ורד אברהם - ייעוץ כלכלי נתראה!

Photos (342)