Next Meetup

Write Once, Run Everywhere
Her bir platform için yeni projeler açıp bunları yönetmek için harcanan efor ve aynı işi yapan satırlarca tekrar edilmiş kod.. Bu etkinlikte, React ve React Native kullanarak component base bir mimari ile Web, IOS ve Android platformlarına tek bir code baseden deployment yapmak için izlememiz gereken yola dair fikir edineceğiz. Aynı zamanda ön yüz projelerine yeni bir bakış açısıyla nasıl yaklaşılacağını göreceğiz. Program ------------ Saat : 19:30 - 21:30 Konuşmacılar: Volkan Alay, Polat Ayman -) Ara/Networking: 30 dk Bilgilendirme ------------------ - İsteğinize bağlı olarak yanınızda kişisel bilgisayarınızı getirebilirsiniz. - Yiyecek ve içecek ikramı olacaktır - Etkinlik ÜCRETSİZ'dir. * Her etkinlikte olduğu gibi Meetup üzerinden yapılan RSVP'ler ön onay amacı taşımaktadır, etkinliğe katılımınızı garanti etmemektedir. ** Etkinliğe katılabilmek için Meetup üzerinden RSVP yapanlara(yani etkinliğe "gidiyorum" şeklinde işaretleyenlere) etkinlik tarihinden 1-2 gün önce bir mail göndereceğiz. Bu maile geri dönen ilk 50 kişi etkinliğe kesin katılım gösterebileceklerdir. Etkinlik Kapasitesi ------------------ - 50 Kişi Adres için : https://info.armut.com/iletisim/ Yer: Armut.com ofisi / Acıbadem - Üsküdar Etkinlik Sponsoru: Armut Teknoloji A.Ş

RSVPs are closed

Armut.com Akasya AVM Ofis

Akasya AVM. Kent Kule A3 Blok. Kat:6 D:6 Armut.com Acıbadem · Istanbul

21 comments

  Past Meetups (17)

  What we're about

  Frontend alanındaki teknolojilerin gelişim süreçlerini yakından takip eden ve çalıştığı uygulamalarda uygulayan bir topluluk oluşturmak amacıyla yola çıkan ve hep birlikte daha iyiyi hiç bıkmadan arayan birkaç gönüllüyüz. Grubu kurma amacımız daha fazla bilgi ve kaynağa hep birlikte erişmek ve aynı zamanda üreten bireyler olarak sektörel gelişimimizi daha ileriye taşımaktır.

  Modern teknolojiler ve mevcut teknolojileri harmanlayarak içinde bulunduğumuz şartlarda en iyiye ulaşmaya çalışırken aynı zamanda kişisel gelişimimizide bir üst noktaya taşımaya çalışıyoruz.

  Eğer bu değerlere siz de bizim gibi inanıyor ve bu topluluğun bir parçası olarak, fikirlerinizi özgürce dile getirmenin, beraber büyümenin önemli olduğunu düşünüyorsanız bu harekete siz de katılın. Topluluğumuza destek vererek bu hareketin yayılmasına katkı sağlayın.

  Saygılarımızla, Frontend-Istanbul Ekibi.

  Slack Grubumuza katılmak için lütfen tıklayın (https://slack.frontend.istanbul).

  http://frontend.istanbul (http://frontend.istanbul/)

  ------------------------------------------------------

  We are a few volunteers who have established this community with an aim to closely follow the development processes of the technologies used in the field of Frontend and implement them in the projects we are involved in. Together, we will always be in search of the better in an unyielding manner. Our goal is to reach more information and resources and to take our sectoral development a step further as the producing individuals.

  By blending modern technologies and existing technologies, we will hit the top in terms of our personal development by benefitting from our experiences that we have gained in this field.

  If you also believe in these values ​​and think that it is very important to express your ideas freely, become a part of this family. Contribute to the spread of this movement by supporting our group.

  Warm Regards, Frontend-Istanbul Team.

  http://frontend.istanbul

  Members (3,447)

  Photos (197)