What we're about

Frontend alanındaki teknolojilerin gelişim süreçlerini yakından takip eden ve çalıştığı uygulamalarda uygulayan bir topluluk oluşturmak amacıyla yola çıkan ve hep birlikte daha iyiyi hiç bıkmadan arayan birkaç gönüllüyüz. Grubu kurma amacımız daha fazla bilgi ve kaynağa hep birlikte erişmek ve aynı zamanda üreten bireyler olarak sektörel gelişimimizi daha ileriye taşımaktır.

Modern teknolojiler ve mevcut teknolojileri harmanlayarak içinde bulunduğumuz şartlarda en iyiye ulaşmaya çalışırken aynı zamanda kişisel gelişimimizide bir üst noktaya taşımaya çalışıyoruz.

Eğer bu değerlere siz de bizim gibi inanıyor ve bu topluluğun bir parçası olarak, fikirlerinizi özgürce dile getirmenin, beraber büyümenin önemli olduğunu düşünüyorsanız bu harekete siz de katılın. Topluluğumuza destek vererek bu hareketin yayılmasına katkı sağlayın.

Saygılarımızla, Frontend-Istanbul Ekibi.

Slack Grubumuza katılmak için lütfen tıklayın (https://slack.frontend.istanbul).

http://frontend.istanbul (http://frontend.istanbul/)

------------------------------------------------------

We are a few volunteers who have established this community with an aim to closely follow the development processes of the technologies used in the field of Frontend and implement them in the projects we are involved in. Together, we will always be in search of the better in an unyielding manner. Our goal is to reach more information and resources and to take our sectoral development a step further as the producing individuals.

By blending modern technologies and existing technologies, we will hit the top in terms of our personal development by benefitting from our experiences that we have gained in this field.

If you also believe in these values ​​and think that it is very important to express your ideas freely, become a part of this family. Contribute to the spread of this movement by supporting our group.

Warm Regards, Frontend-Istanbul Team.

http://frontend.istanbul

Upcoming events (1)

Yeni Yazılımcılar İçin Kariyer ve Geliştirme Kültürü

Etkinlik JStanbul ve Frontend İstanbul iş birliği ile yapılmaktadır. Bu meetup'da yeni yazılımcilar için İK gorüşmesi süreci, teknik görüşmeler ve işe alındıktan sonraki iş geliştirmede kullanılan yardımcı araçları soru cevap şeklinde nasıl kullanılması gerektiğini anlatacağız. Program ------------ Saat : 13:30 - 17:30 1. Oturum: Başak Gül Çakır - "Teknoloji Sektörü Mülakat Sürecinde Kendini Doğru İfade Etme Koçluğu" ve "Teknoloji Sektörüne Yönelik İşe Alım Koçluğu ve Analizi" üzerine konuşma yapacaktır. -) Ara/Networking: 20 dk 2. Oturum: Uğur Özyılmazel - Teknik görüşme süreci -) Ara/Networking: 20 dk 3. Oturum: Geliştirme Paneli ** Üstün Özgür ** Murat Doğan ** Cem Arguvanlı ** Oğuzhan Aslan - Geliştirme kültürü, yardımcı araçlar ve soru cevap Bilgilendirme ------------------ - İsteğinize bağlı olarak yanınızda kişisel bilgisayarınızı getirebilirsiniz. - Sıcak soğuk içecek ve pizza servisi olacaktır. - Kapıda isim kontrolü yapılacaktır. - Etkinlik ÜCRETSİZ'dir. * Her etkinlikte olduğu gibi Meetup üzerinden yapılan RSVP'ler ön onay amacı taşımaktadır, etkinliğe katılımınızı garanti etmemektedir. ** Etkinliğe katılabilmek için Meetup üzerinden RSVP yapanlara(yani etkinliğe "gidiyorum" şeklinde işaretleyenlere) etkinlik tarihinden 1-2 gün önce bir mail göndereceğiz. Bu maile geri dönen ilk 80 kişi etkinliğe kesin katılım gösterebileceklerdir. Etkinlik Kapasitesi ------------------ - 85 Kişi Adres için harita bağlantısı: https://goo.gl/maps/5g9qUei8ggm Etkınlik alanı: İDEA Kadıköy Etkinliğe verdikleri desteklerden ötürü; Bionluk, People Focus ve İDEA'ya teşekkür ederiz.

Past events (19)

0’dan 100’e CSS Workshop - Frontend İstanbul Meetup #15

Armut Teknoloji A.Ş

Photos (199)