איך לפתור את הבעיות האמיתיות של אנשים - סדנת ניהול מוצר שכל יזם צריך לעבור

Fusion LA - Israel
Fusion LA - Israel
Public group
Location image of event venue

Details

תוכנית Fusion LA שמחה לזמין אתכם לסדנת מוצר מיוחדת המיועדת למנהלי מוצר, יזמים ואנשי חווית משתמשים הנמצאים בתחילת דרכם (עד 3-4 שנות ניסיון), או בעבודה הראשונה שלהם כיזמים או מנהלי מוצר.

הסדנה תתקיים ב-8/8, יום חמישי, בשעות 08:30-12:30 בגוגל קמפוס (כתובת: האומנים 12, תל אביב).

הכניסה לכנס ללא עלות, אולם יש להירשם בלינק הבא כדי להבטיח את מקומכם:
https://www.eventbrite.com/e/64541370978

*** ההרשמה למחזור ה-5 של פיוז'ן אל.איי, תוכנית האצה לסטארט-אפים ישראלים בלוס אנג'לס, נפתחה. הירשמו והבטיחו מקומכם: http://fusionlabs.la/apply-to-fusion-la/ ***

*** אודות הסדנה ***
המילים MVP - Minimal Viable Product נזרקת לחלל האוויר בכל סטארט-אפ והיא מה שכל מוצר מתחיל ממנו. רוב החברות הגדולות בעולם שאנו מכירים היום התחילו ב-MVP אחד מוצלח.

כל יזם או יזמת המעוניינים בבניית מוצרים צריכים להבין מה זה MVP ואת המתודולוגיה מאחורי בניית המוצר הראשוני בצורה זו. דבר זה יאפשר ליזמים לאמת האם המוצר אותו הם רוצים לבנות רלוונטי כפתרון לבעיה שיש לאנשים אמיתיים.

בסדנה נסביר מה זה MVP נראה דוגמאות "מהחיים האמיתיים" של יזמים וחברות מוצלחות, וכן מסיפור בניית המוצר של חברת Freightos. נשתף בהצלחות וכישלונות שהיו בדרך ועד שהגענו לProduct/Market fit המיוחל.

כל יזם ומשתתף בסדנה, יסיימה עם הכלים הבאים:
1. מתודה ברורה כיצד להגדיר את ה-Problem statement שלכם.
2. בניית Flow ראשוני של ה-MVP שלכם.
3. שיטה לבניית מוק-אפים מהירים שיודעים לספר את הסיפור של המוצר ומדגיש את הפתרון לבעיה.
4. דגשים לבניית שאלון לראיונות ולדציה של ה-MVP.
אורך הסדנה: שעה הרצאה, שעתיים עבודה בקבוצות. (סה"כ 3 שעות)

(*) גם אם יש לכם כבר מוצר עובד, הסדנה מומלצת שכן מסייעת ליזמים להבין מהם הפיצ'רים וה-Flows ה"קריטיים" במוצר שלהם.

*** אודות מנחה הסדנה ***
דוד מוביל צוותי מוצר המתמקדים בבניית השוק האינטרנטי הראשון לעולם השילוח בחברת Freightos, אחת מחברות הסטארט-אפ המצליחות ביותר בירושלים, אשר משנה את האופן בו עולם השילוח פועל.

דוד התחיל את "הקריירה" שלו כקצין ביחידה מודיעינית כאשר ביצע תפקידי ניהול מוצר עוד לפני שידע על התפקיד הזה בהיי-טק. מאז הוא היה בין היזמים של סטארט-אפ חינוכי בתחום הסייבר לילדים, היה דירקטור מחקר בחברת מודיעין עסקי וסייבר בשם KELA ועכשיו משמש כדירקטור פרודקט בחברת Freightos.

(** אודות Fusion LA **)
פיוז'ן ל.א. היא תוכנית ההאצה הראשונה לסטארט-אפים ישראלים בלוס אנג'לס. החזון שלנו הוא להוות הגשר בין תעשיית החדשנות בישראל לבין לוס אנג'לס, המהווה האקו-סיסטם ה-3 בגודלו בארצות הברית (אחרי סן פרנסיסקו וניו יורק) והצומח ביותר, בשנים האחרונות.

מדי חצי שנה, פיוז'ן מוציאה מחזור של 5-6 סטארט-אפים ישראלים לתוכנית בת 3 חודשים בלוס אנג'לס, הכוללת סיוע במיתוג ושיווק, פיתוח עסקי וגיוס הון-סיכון – במסגרתה פוגשים היזמים הישראלים דמויות מובילות באקו-סיסטם בלוס אנג'לס, לרבות משקיעים, בכירים ומנהלי חדשנות בתוכניות האצה ותאגידים, יזמים ואנשי מקצוע.

עקבו אחרינו:
פייסבוק – https://www.facebook.com/FusionLabsLA
מיט-אפ – https://www.meetup.com/Fusion-LA-Israel/

*** ההרשמה למחזור ה-5 של פיוז'ן אל.איי, תוכנית האצה לסטארט-אפים ישראלים בלוס אנג'לס, נפתחה. הירשמו והבטיחו מקומכם: http://fusionlabs.la/apply-to-fusion-la/ ***