addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupshelp-with-circleimageimagesinstagramlinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1ShapeoutlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonShapeShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruserwarningyahoo

Jakub Škvára - Progressive web apps - připravte svůj web na rok 2017

Jakub je frontendový vývojář pracující ve firmě Shiptio, zajímající se o moderní webové frameworky, knihovny a nástroje. Jakub je také členem GDG Prague a GDG ČVUT. 

Rahul Row-Chowdhury (vedoucí produktového týmu pro Chrome and webovou platformu) řekl na pódiu na Google I/O 2016: ,,Pamatujete si, jak příchod AJAXu razantně změnil co bylo možné na desktopovém webu? Progressive web apps jsou tím stejným posunem pro mobilní web.'' - Progressive web apps používají nové možnosti jak psát webové aplikace, které se chovají jako nativní. V této přednášce se podíváme na service worker, push notifikace, app shell, RAIL a další technologie a postupy.

Join or login to comment.

Our Sponsors

  • GUG.cz

    A non-profit organization which unites all GDG groups in Czech Republic

People in this
Meetup are also in:

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy