What we're about

GDG Istanbul, Google teknolojilerine ilgi duyan, bir şeyler geliştirmek ve bilgi paylaşımında bulunmak isteyen insanlardan oluşan bir topluluktur. Toplantılarımıza katılıp hem kendi deneyimlerinizi bizimle paylaşabilir hem de başkalarının deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Etkinliklerimizin popüler konulari genelde Android ve GWT olsada bizimle paylaşmak istediğiniz her konuya açığız.

Upcoming events (1)

Devfest Istanbul 2022

Uniq Istanbul

DevFest'ler GDG (Google Developer Groups) topluluklarında yer alan kişiler tarafından organize edilen non-profit teknoloji konferanslarıdır.Pandemi öncesinde dünyanın dört bir ucunda gerçekleştirilen DevFest'lerin, demirbaşlarından olan DevFest İstanbul geri dönüyor!

Geçtiğimiz yıllarda yerli ve yabancı toplam 40'ı aşkın konuşmacı, 4 paralel salonda 36 oturum, %40'ı kadın katılımcı olmak üzere 1600+ katılımcıya ulaşan, dünya üzerindekien büyük DevFest'lerden ve İstanbul'daki en prestijli yazılım konferanslarından biri olarak; Türkiye'nin ilk GDG Topluluğu olan GDG İstanbul'un organizasyonu ile sizlerle buluşuyor.

Bu yıl yine aynı heyecanla ve özlemle, birbirinden güzel konuşmacılar, ilgi çekici konular ve harika sunumlarla 11 Aralık Pazar UNIQ Hall İstanbul'da buluşuyoruz.

Agenda

9:00 AM: Keynote

---

Hosted By

Erol Kaftanoglu, GDG Organizer

Firebase, Android, Flutter

Umur Kaya, Event organizer

Dilruba Yücesoy Özçelik, .Net Developer

Onur Şafak, .Net Developer

Sercan Yusuf, Flutter Developer

İrem Kömürcü, Organizer

Complete your event RSVP here: https://gdg.community.dev/events/details/google-gdg-istanbul-presents-devfest-istanbul-2022/.

Photos (735)