What we're about

We're a group of local WordPress developers, designers, and publishers who get together to share our knowledge and experience, and to meet other WordPress users in the area. This WordPress Meetup is open to all who love WordPress --- join us! -> https://wp.trojmiasto.us/

WordPress Global Community Sponsors help fund WordPress Meetup groups and WordCamps around the world. Thank you to WordPress.com, WooCommerce, Jetpack, Nexcess, Bluehost, and Weglot, for their support!

Upcoming events (1)

WordUp Trójmiasto #17

Needs a location

Zapraszamy na siedemnaste spotkanie twórców i pasjonatów WordPressa w Gdyni.

Obowiązują Zapisy: https://app.evenea.pl/event/wordup17/

Kiedy:[masked] (sobota), godz. 15:00-20:00
Gdzie: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Budynek III, sala kinowa (parter obok wejścia do CN Experyment)

Wstęp wolny, wymagana rejestracja: https://app.evenea.pl/event/wordup17/

Zajrzyj też na naszą stronę: https://wp.trojmiasto.us

WordUp to spotkania społeczności WordPressa, które odbywają się na całym świecie. Spotkania dedykowane są zarówno twórcom (developerom) jak i osobom korzystającym z WordPressa na co dzień jako administratorzy, blogerzy, SEO-wcy czy marketingowcy.

Oczekujemy na przybycie spragnioną wiedzy trójmiejską widownię w tak pięknych okolicznościach przyrody i niepowtarzalnej podczas siedemnastej edycji WordUp Trójmiasto.

Gdybyście zapragnęli zachłystnąć się wczesnojesienną bryzą nadmorską, natrzeć plecy piachem, pozbierać muszelki i przy okazji porozmawiać o WordPressie przy akompaniamencie mew - zarezerwujcie sobie czas już dziś i zapiszcie na wydarzenie na: https://app.evenea.pl/event/wordup17/

PROGRAM zostanie ogłoszony na https://wp.trojmiasto.us

Past events (7)

[Przełożone] WordUp Trójmiasto #16

Needs a location

Photos (21)