What we're about

IBM Cloud Turkey etkinlik duyuru sayfasına hoşgeldiniz!

Uygulamalı eğitimlerimizi, seminerlerimizi ve diğer etkinliklerimizi bu sayfadan takip edebilirsiniz!

Ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimizde Blockchain, Microservices, AI ve Data Science üzerine çalışmalar yapmaktayız.

IBM Cloud çözümlerini denemek için ücretsiz deneme hesabını buradan (https://ibm.biz/ibmcloudturkey) alabilirsiniz.

IBM Cloud çözümlerini kullanan senaryolara, GitHub repolarına ve çok daha fazlasına ulaşabileceğiniz geliştirici portalımız IBM Developer (http://developer.ibm.com)' u ziyaret etmeyi unutmayın!

**********************************************************************************

Welcome to the IBM Cloud Turkey event announcement page!

You can follow our applied trainings, seminars and other activities on this page!

We are working on Blockchain, Microservices, AI and Data Science in our free activities.

You can get a free trial account here (https://ibm.biz/ibmcloudturkey) to try IBM Cloud solutions.

Don't forget to visit IBM Developer (http://developer.ibm.com), our developer portal, where you can reach scenarios using IBM Cloud solutions, GitHub repos, and more!

Upcoming events (3)

Analyze Your Data with Watson Studio

Merhaba, IBM Developer Advocacy ekibi olarak gerçekleştireceğimiz bu etkinlikte bir verinin nasıl düzenleneceği, nasıl görselleştirileceği, nasıl eğitileceği ve eğitilen modelin uygulamalara nasıl ekleneceği konularına değineceğiz. Bu etkinlik sonunda katılımcılar, - Data Refinery - Dashboard - AutoAI çalışma prensipleri hakkında bilgi sahibi olacaklardır. IBM Cloud kayıt linki: https://ibm.biz/trmeetup35 Not: Etkinliğimizde çay, kahve, soğuk içecekler ve atıştırmalıklar sunulacaktır. Görüşmek üzere!

Webinar: General Concept of Microservices

Needs a location

IBM Developer Advocacy ekibi olarak gerçekleştirdiğimiz Webinar etkinliklerimizin dokuzuncusunda sizleri, Mikroservis mimarisi ile buluşturuyoruz! Mikroservis mimarisinin ne olduğunu ve neden tercih edildiğini konuşacağımız bu Webinar'da katılımcılar, Mikroservis mimarisinin genel hatları ile ilgili bilgi sahibi olacaklar. Webinar'a katılabilmek için aşağıdaki linkten kayıt yapmanız gerekmektedir. Kayıt linki: https://ibm.webex.com/ibm/onstage/g.php?MTID=e7d891fb9c1ed4cdb48fc3bc8d3240288 Konuşmacı: Hasan Can Volaka Görüşmek üzere!

Webinar: Create your own Chatbot on IBM Cloud

Needs a location

IBM Developer Advocacy ekibi olarak gerçekleştirdiğimiz Webinar etkinliklerimizin onuncusunda sizleri, AI yolculuğuna çıkarıyoruz! Yapay Zeka'nın ne olduğundan ve IBM Cloud üstündeki AI servislerinden bahsedeceğimiz bu Webinar'da katılımcılar, IBM Cloud üstünde nasıl kendi chatbot'larını geliştirebilecekleri konusunda bilgi sahibi olacaklar. Webinar'a katılabilmek için aşağıdaki linkten kayıt yapmanız gerekmektedir. Kayıt linki: https://ibm.webex.com/ibm/onstage/g.php?MTID=e0218529b8257bca96dcdf4e04d89fa49 Konuşmacı: Begüm Demirel Görüşmek üzere!

Past events (76)

Webinar: Intro to IBM Cloud Container Services

Needs a location

Photos (99)

Find us also at