What we're about

ING İnovasyon Merkezi'mizde hem kendimiz etkinlikler düzenliyoruz hem de kaliteli etkinliklere ev sahipliği yapıyoruz. Ana odak alanlarımız, Fintech, girişimcilik, inovasyon, yazılım, bankacılık, finans ve benzeri alandaki etkinlikler. Girişimciler, girişimci olmak isteyen öğrenciler ve profesyoneller, kurumsal şirketteki beyaz yaka çalışanlar ve kendini geliştirmek isteyen herkes etkinliklerimize katılabilir.

Tüm içerik ve paylaşımlarımız için bizi sosyal medyada takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/inginovasyonmerkezi/

Twitter: https://twitter.com/inginovasyon

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/ing-inovasyon-merkezi/

Adres: Esentepe Mahallesi, No:4 Polat Plaza Esentepe, Ali Kaya Sk., 34394 Şişli/İstanbul

Adres Tanımı: Levent Metro Durağı'ndan yürüme mesafesinde, Park Dedeman Oteli'nin yanından girince hemen sağda.

Upcoming events (5+)

Artırılmış Gerçeklik Dünyasında Girişimciler İçin Nasıl Fırsatlar Var?

Tüm etkinliklerimizi ve paylaşımlarımızı takip etmek için: https://www.instagram.com/inginovasyonmerkezi/ Etkinlik Programı: 18:30 – 19:00 İkram&Networking 19:00 – 20:30 Arttırılmış Gerçeklik Dünyasında Girişimciler İçin Nasıl Fırsatlar Var? 20:30 – 21:00 Networking Arttırılmış Gerçeklik Teknolojileri her geçen gün hızla gelişmeye devam etmesiyle, girişimciler için önemli fırsatlar da doğmaya başladı. Sağlık alanında önemli çalışmalar yapan Dr. Yusuf Yeşil'in hem kendi girişimindeki tecrübelerini hem de arttırılmış gerçeklik alanındaki fırsatları anlatacağı eğitimimize herkesi bekliyoruz. Yusuf Yeşil kimdir? İstanbul Tıp Fakültesi mezunu, İstanbul Tıp Fakültesi Klinik Biyokimya’da uzmanlık eğitimini yapmakta olan Dr.Yusuf Yeşil, üniversite öğrenimi boyunca Harvard Medical School ve Stanford University Medicine’da yaptığı stajlar sonrasında 2015 yılında “Yesil Science” isimli startup’ın kuruculuğunu yaptı. Yesil Science olarak sağlık alanında Arttırılmış Gerçeklik (AR) ve Yapay Zeka (AI) üzerine ürünler geliştiren Dr.Yeşil,gerek gözle görülemeyen moleküler süreçlerin AR teknolojisiyle anlaşılabilir kılmak, gerekse de AI teknolojisiyle sağlık alanındaki büyük veriden modeller geliştirerek tanı ve tedavide iyileştirici algoritmalar üzerine çalışıyor.

Uygulamalı İş Modeli Kanvası Eğitimi

ING İnovasyon Merkezi

Tüm etkinliklerimizi ve paylaşımlarımızı takip etmek için: https://www.instagram.com/inginovasyonmerkezi/ Etkinlik Programı: 18:30 – 19:00 İkram&Networking 19:00 – 21:00 Uygulamalı İş Modeli Kanvası Eğitimi 21:00 – 21:30 Networking Uygulamalı İş Modeli Kanvası Eğitimi: Girişiminizi oluştururken, sezgisel yollarla ilerlemek yerine, riskleri, problemleri ve çözümlerini, girişim fikrini hayata geçirmeden önce tanımlamak, "başarılı girişim"in ilk adımıdır. Bu doğrultuda iş modeli kanvası oldukça önemli bir hal alıyor. 21 Ağustos Çarşamba akşamı gerçekleşecek eğitimimizde ise iş modeli kanvasının tüm adımlarını detaylarıyla öğrenebilecek ve aynı zamanda yapacağımız uygulama ile kendiniz yapmayı deneyimleyebileceksiniz. Can Tecim kimdir? (https://www.linkedin.com/in/cantecim/) 14 yaşında Yazılım Geliştiriciliğine başlayıp, kısa zamanda mesleğini bulmuş ve hızla profesyonel kariyerini başlatmıştır. Tüm mesleki gelişimi kendi çabalarıyla sağlayıp, yüksek seviye teknikler ile fark yaratmayı başarmıştır. Kariyeri boyunca uçtan uca ürün üretimini tecrübe etmiş birçok firmaya danışmanlık vermiştir. Hızlı bir kariyere imza atarak kısa süre sonra yönetici pozisyonuna geçmiş ve doğru teknoloji üretim standartlarını birçok firmaya kazandırmıştır. Mobile, Back-End, Front-End Development alanlarında uzun soluklu tecrübesine ek olarak; IOT, Cloud Native Products, DevOps, BigData ve Agile, Lean Product Management gibi alanlarda uçtan uca tecrübelere sahip olmuş ve bir çok rolde çalışmıştır. Birçok girişime mentorlük vermiş ve gönüllü katkıda bulunmuştur, StartupGrind Istanbul - Etkinlik Koordinatörü Facebook Developer Circles - Mobil Teknolojiler Sorumlusu University4Society - Teknoloji Mentörü Dekopasaj hakkında: https://www.dekopasaj.com Çağlayan Çetin kimdir? (https://www.linkedin.com/in/caglayancetinn/) Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. İki yıl Türk Ekonomi Bankası bünyesinde Türkiye'nin en büyük dijital ürünlerinden Cepteteb ekibinde Dijital Kanal Geliştirme ve Müşteri Deneyimi ekibinde yer almıştır. Sonrasında 1 yıl CRM ekibinde Proje Yönetiminde çalışmıştır. Yaklaşık 1 senedir de Anadolu Grubu, Çelik Motor bünyesinde Proje Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Girişimciler İçin Sanal Ofis Çözümleri

ING İnovasyon Merkezi

Tüm etkinliklerimizi ve paylaşımlarımızı takip etmek için: https://www.instagram.com/inginovasyonmerkezi/ Etkinlik Programı: 18:30 – 19:00 İkram&Networking 19:00 – 20:15 Girişimciler İçin Sanal Ofis&Çağrı Merkezi Çözümleri 20:15 – 21:00 Networking Ofis masrafları ile uğraşmadan, sadece işine yatırım yaparak, işini büyütmek isteyen startup'ları, sanal ofis ve çağrı merkezi çözümlerinin faydalarını merak eden girişimcileri ve girişimci adaylarını 22 Ağustos Perşembe akşamı inovasyon merkezimize bekliyoruz. Bertan Başkan kimdir? Lisans Eğitimini tamamlayan Baskan, Sigorta sektöründe 12 yıl geçirdikten sonra 2013 yılında insanlık için küçük, kendisi için büyük bir adım atarak Girişimci ekosistemine dahil olmuştur. Şimdi Kozyatağı ve Levent lokasyonlarında hizmet vermekte olan Open Up Call, Start Up'lara, kobilere, homeoffice çalışanlara, işini büyütmek isteyenlere Yasal Adres, Telefon Yanıtlama, Co-Working alanları, Toplantı Odası ve Çağrı Merkezi hizmetleri vermektedir. Open Up Call hizmet verdiği kişilerin network oluşturmasına katkıda bulunur.

Girişimciler İçin AB Projeleri ve İhracat Teşvikleri

ING İnovasyon Merkezi

Tüm etkinliklerimizi ve paylaşımlarımızı takip etmek için: https://www.instagram.com/inginovasyonmerkezi/ Etkinlik Programı: 18:30 – 19:00 İkram&Networking 19:00 – 20:30 Girişimciler İçin AB Projeleri ve İhracat Teşvikleri 20:30 – 21:00 Networking Girişimciler için tüm detaylarıyla AB Projeleri'ni ve İhracat Teşvikleri'ni konuşacağımız etkinliğimiz için 23 Ağustos Cuma akşamı 18:30'da bekliyoruz. Ecem Özdemir kimdir? HACETTEPE - Biyoloji bölümünden 2013 yılında lisansımı, Yüksek Lisans Eğitimimi ise Tüketici Ürün Toksikolojisi alanından ise 2017 yılında tamamladım. 3 yıl Arge Merkezlerinde Kalite Yöneticiliği ve İş geliştirme Departmanlarında deneyimim bulunmakta. Şu an Etkin Proje’de AB Projeleri uzmanı olarak görev yapmaktayım. Sait Aycı kimdir? ODTÜ - İşletme bölümünden 2015 yılında mezun oldum, İhracat Teşvik başvurularının yapıldığı yer olan İhracatçı birliklerinde bir süre çalıştıktan sonra aynı alanda özel sektöre geçiş yaparak, ihracat yapan firmalara Ticaret Bakanlığı tarafından verilen İhracat Destekleri konusunda danışmanlık yapmaktayım. Şu an Etkin Proje’de İhracat Teşvikleri uzmanı olarak görev yapmaktayım.

Past events (71)

İş'ten Sonra Drama Atölyesi - Burak Gültan (Simas Tiyatro)

Photos (170)