Next Meetup

Bezpłatna konferencja BPM Business Process Management
📢 Serdecznie zapraszamy na tegoroczną edycję konferencji 📍 Business Process Management GigaCon📍 , poświęconej modelowaniu procesów biznesowych. Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny 👌 Gorąco zachęcamy do udziału wszystkie, osoby, które chcą zrewolucjonizować działanie swojej firmy, poszukują nowych rozwiązań z zakresu BPM i pragną zastosować zmiany w dotychczas posiadanych zasobach. 💡 Strona konferencji: https://gigacon.org/event/bpm_18/ Uczestnictwo w konferencji zapewni uczestnikom przegląd nowoczesnych dostępnych na rynku rozwiązań z zakresu BPM m.in. od BeOne, PlaySMS, Nexpertis i ASTRAFOX :) W tym celu każdy uczestnik będzie miał możliwość porozmawiania bezpośrednio z Wystawcami na ich stoiskach, a także wysłuchania prelekcji przygotowanych przez doświadczonych Ekspertów. Wybrane prelekcje: ✅ Od analizy do automatyzacji procesów, a może na odwrót? (Andrzej Sobczak, Szkoła Główna Handlowa) ✅ Usprawnienie procesów biznesowych przy pomocy narzędzi telekomunikacyjnych (Szymon Gaura, PlaySMS) ✅ BPMN, CMMN, DMN – notacje modelowania i analizy procesów biznesowych (Piotr Biernacki, MGX Infoservice/GigaCon Szkolenia) ✅ Wykorzystanie projektów wdrożenia systemów BPM w optymalizacji procesów – szanse i zagrożenia (Andrzej Kasiński, Ekspert Niezależny) ✅ 30% więcej z biznesu, czyli jak aktywny udział analityka biznesowego wspiera efektywne zarządzanie procesami biznesowymi w organizacjach (Wojciech Gottfried, Grant Thornton) ✅ Alfresco Activiti – opensource do zarządzania procesami, przykłady dużych wdrożeń (Marcin Makowski, BeOne) ✅ RODO – pierwsze wnioski po wdrożeniu compliance (Artur Piechocki, APLaw) ✅ Jak BPS może wspomóc korporacyjną układankę (Michał Borowski i Piotr Kulicki, Nexpertis) ✅ Obieg dokumentów na przykładzie obiegu faktur i portalu pracownika (Przemysław Sołdacki, Astrafox) 🌐 JEDYNYM warunkiem uczestnictwa w konferencji jest dokonanie bezpłatnej rejestracji na stronie: https://gigacon.org/event/bpm_18/ Do zobaczenia już wkrótce! 😏 UWAGA: Jedynym warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu jest dokonanie bezpłatnej rejestracji na stronie konferencji (link powyżej) - nie wystarczy zatem zapisanie się na Meetup'ie!

Hotel Sangate Airport

ul. Komitetu Obrony Robotników 32 · Warszawa

Upcoming Meetups

Past Meetups (53)

What we're about

Grupa dla osób związanych z szeroko pojętą branżą IT w Warszawie i okolicach - wymiana informacji o interesujących branżowych eventach.

Jeśli organizujecie lub po prostu słyszeliście o ciekawych wydarzeniach dla specjalistów IT, programistów, testerów, studentów i absolwentów informatyki, mechatroniki, robotyki, automatyki, maniaków gier komputerowych itp. dołącz koniecznie i podziel się z innymi :) Zachęcamy do wysyłania informacji o różnych inicjatywach (konferecjach, warsztatach, hackathonach, targach itp.), żeby więcej osób w branży mogło o nich usłyszeć i z nich skorzystać .

Zapraszamy równi na Twittera: https://twitter.com/WarszawaIT

Members (2,854)

Photos (89)