What we're about

Grupa dla osób związanych z szeroko pojętą branżą IT w Warszawie i okolicach - wymiana informacji o interesujących branżowych eventach.

Jeśli organizujecie lub po prostu słyszeliście o ciekawych wydarzeniach dla specjalistów IT, programistów, testerów, studentów i absolwentów informatyki, mechatroniki, robotyki, automatyki, maniaków gier komputerowych itp. dołącz koniecznie i podziel się z innymi :) Zachęcamy do wysyłania informacji o różnych inicjatywach (konferecjach, warsztatach, hackathonach, targach itp.), żeby więcej osób w branży mogło o nich usłyszeć i z nich skorzystać .

Zapraszamy również na Twittera: https://twitter.com/WarszawaIT

Upcoming events (1)

Summit EOIF - Największa w Polsce konferencja o elektronicznym obiegu informacji

Kolejna edycja największej konferencję dotyczącą tematyki elektronicznego obiegu informacji w firmie – SUMMIT EOIF GigaCon! Tym razem w wersji online ;) Wydarzenie odbędzie się już 26 – 27 sierpnia. Jak co roku, Sponsorzy i Partnerzy przedstawią swoje najlepsze rozwiązania, które usprawnią działanie i zarządzenie przedsiębiorstwem. W tym roku Partnerami zostali: WEBCON, ELO Digital Office, ARCHMAN, DYSANT, Tecna, AUREA, BeOne, Prime Force, SUPREMIS, BMS, Nexpertis oraz Safevia. Będziecie mieli okazję wysłuchać 24 prelekcji, oto niektóre tematy: - Zarządzanie zmianą. Jak motywowanie zabija motywację! (Helmut V. Gläser - Ekspert Niezależny) - Cyfrowe biurko w WEBCON BPS – jak utrzymać ciągłość pracy (Łukasz Semeniuk - WEBCON) - Inteligentne zarządzanie procesami w Business NAVIGATOR – błyskawiczna budowa aplikacji (Marcin Kowalski - ARCHMAN) - Kształtowanie i kontrola polityki zakupowej firmy za pomocą DYSANT Procurement Suite w IBM Cloud (Wojciech Kroczak - DYSANT) – [Platforma Aurea BPM] Low-Code na styku rosnących wymagań rynku i ciągłej transformacji biznesowej (Pavel Arno - Tecna) - Model “paperless office” ideał czy utopia? Jak efektywnie zarządzać obiegiem dokumentów w firmie. Przykłady na podstawie wdrożeń Nuxeo – jednej z najbardziej innowacyjnych platform ECM na świecie (Michał Malczewski - Prime Force) – Innowacyjne projekty z wykorzystaniem rozwiązań WorkFlow. Sztuczna inteligencja, Uczenie Maszynowe ERP (SUPREMIS) - Ograniczenie kosztów pozyskiwania danych – idealne połączenie systemu workflow oraz narzędzi OCR (Optical Character Recognition) - (Michał Borowski - Nexpertis) Udział w wydarzeniu jest darmowy, wystarczy rejestracja na stronie: https://gigacon.org/event/eoif_summit_20/

Past events (68)

SegFault University

Golden Floor Tower

Photos (110)