What we're about

Grupa dla osób związanych z szeroko pojętą branżą IT w Warszawie i okolicach - wymiana informacji o interesujących branżowych eventach.

Jeśli organizujecie lub po prostu słyszeliście o ciekawych wydarzeniach dla specjalistów IT, programistów, testerów, studentów i absolwentów informatyki, mechatroniki, robotyki, automatyki, maniaków gier komputerowych itp. dołącz koniecznie i podziel się z innymi :) Zachęcamy do wysyłania informacji o różnych inicjatywach (konferecjach, warsztatach, hackathonach, targach itp.), żeby więcej osób w branży mogło o nich usłyszeć i z nich skorzystać .

Zapraszamy również na Twittera: https://twitter.com/WarszawaIT

Upcoming events (3)

Kongres Bezpieczeństwa Sieci, 10 kwietnia 2019, Warszawa

Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Entuzjaści cyberbezpieczeństwa i eksperci IT security mają okazję do spotkania się i wymiany doświadczeń! 10 kwietnia w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Kongresu Bezpieczeństwa Sieci. Jak zwykle będzie to okazja do poszerzenia wiedzy, nawiązania nowych kontaktów i być może ciekawych inicjatyw :) Wybrane tematy prelekcji: Trudne dzieciństwo Cyberbezpieczeństwa, czyli jak podchodzimy do Ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa – Jacek Bajorek (Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju) Bezpieczeństwo naszych danych, wycieki oraz incydenty – Karol Wodecki (BNP Paribas Securities Services S.K.A.) Technika informatyczna – Techniki bezpieczeństwa – Wytyczne dotyczące gromadzenia przejmowania i przechowywania cyfrowego materiału dowodowego (czyli first response) – Andrzej Niemiec (Polskie Towarzystwo Informatyczne) Wyzwania bezpieczeństwa związane z wdrożeniem sieci 5G w Polsce – Michał Pilc (Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe) Statlook – znajdź igłę w stogu siana – Filip Sadzik (A plus C Systems) Szczegóły agendy oraz formularz bezłatnej rejestracji dostępne są na stronie: https://gigacon.org/event/kbs_waw_19/ Zapraszamy :) 🔥 Pamiętajcie, warunkiem udziału w konferencji jest dokonanie rejestracji poprzez stronę wydarzenia 🔝

Bezpłatna konferencja Digital Signage

Hotel Courtyard by Marriott

Bezpłatne spotkanie Digital Signage skierowane jest do pasjonatów nowoczesnych rozwiązań technologicznych, znajdujących zastosowanie w marketingu cyfrowym. Połączenie IT z narzędziami promocji to coraz częściej stosowane metody kreowania wizerunku. Wiele firm i instytucji zastępuje dotychczas stosowane mechanizmy reklamowania swoich usług i produktów narzędziami digital signage, czyli elektronicznymi totemami, monitorami LCD, multimedialnymi ekranami itp. Dlaczego ta interaktywna forma docierania z ciekawą treścią do spersonalizowanego odbiorcy staje się tak popularna? Na to pytanie oraz wiele innych postarają się odpowiedzieć prelegenci – eksperci, którzy najlepiej znają specyfikę narzędzi digital. Tematy, które m.in. zostaną poruszone na spotkaniu to: • Nowoczesne i efektywne Digital Signage – jak dobrać cyfrowe nośniki reklamowe aby zaciekawić klienta? (Grzegorz Nowicki - Samsung Electronics) • Jak zwiększyć potencjał komunikacyjny w Twojej firmie? – MovarchDS autorskie rozwiązanie Komputronik Biznes (Włodzimierz Urbański - Komputronik Biznes) • Otwarte zbiory cyfrowe. Kolekcja Muzeum Narodowego w Warszawie online (Karolina Tabak - Muzeum Narodowe w Warszawie) • Cyfrowy marketing vs. tradycyjny marketing – konkurenci czy sojusznicy? (Arkadiusz Śnieżek – Poczta Polska S.A.) • DS jako własny kanał komunikacji (Karol Wielechowski - Ekspert Niezależny) Sponsorami głównymi konferencji zostali Komputronik Biznes I Samsung Polska, sponsorem z kolei firma EPSON. Wydarzenie skierowane jest w szczególności do: + Dyrektorów, managerów i specjalistów ds. marketingu, + Osób odpowiedzialnych za kreowanie wizerunku, + Firm i instytucji, dla których usprawnienie komunikacji z Klientem jest ważnym celem na najbliższy czas, + Osób, które chciałyby zastąpić konieczność wydruku wszelkich informacji w formie papierowej atrakcyjnym komunikatem, również interaktywnym. Digital Signage to innowacyjne spotkanie, w którym udział może wziąć każdy pasjonat marketingu cyfrowego oraz IT. Wystarczy zarejestrować się przez formularz rejestracji, który znajduje się na stronie internetowej wydarzenia: https://gigacon.org/event/digital_signage/ UWAGA!!! Jedynym warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu jest dokonanie bezpłatnej rejestracji na stronie konferencji (link powyżej) - nie wystarczy zatem zapisanie się na Meetup'ie!

Summit EOIF - Największa w Polsce konferencja o elektronicznym obiegu informacji

Największa w Polsce konferencja o elektronicznym obiegu dokumentów i procesach biznesowych ponownie zawita na PGE Narodowy - udział w pełni bezpłatny! Każda firma ma styczność z dokumentami, czy są to faktury, pisma, arkusze kalkulacyjne, e-maile, deklaracje, umowy czy wnioski. Niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa są one nieodłącznym elementem funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Każdy z systemów do elektronicznego obiegu informacji oferuje różne funkcjonalności, ale różnią się ceną i kosztami wdrożenia. Jak właściwie wybrać system? Zatem jeśli poszukujesz dla swojej Firmy rozwiązań z obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji, możemy: - życzyć Ci powodzenia podczas przeglądania setek ofert w internecie i umawiania się na bezpośrednie spotkania z dostawcami, co zapewne zajmie Ci sporo czasu lub - zaprosić Cię na największą w Polsce konferencję dotyczącą obiegu informacji, gdzie w ciągu 2 dni w jednym miejscu przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem My wolimy to drugie. A Ty? Uczestnictwo w tym 2-dniowym wydarzeniu zapewni Wam przegląd nowoczesnych dostępnych na rynku rozwiązań usprawniających zarządzanie dokumentacją, obieg informacji oraz digitalizację i archiwizację. Będzie to świetna okazja do wymiany wiedzy, doświadczeń i networkingu. ➡ Podczas spotkania odbędzie się do wyboru kilkadziesiąt prelekcji prowadzonych przez Ekspertów, a przedstawiciele wiodących firm informatycznych zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia dotyczące obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji. ➡ Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji: Strefa Technologii, Strefa Relaksu, konkursy z cennymi nagrodami i inne! Cały czas uzupełniamy szczegóły wydarzenia - pojawiać się będą nowi wystawcy, tematy prelekcji i inne informacje. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej konferencji na bieżąco! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz rezerwacji miejsc pod linkiem: http://gigacon.org/event/eoif_summit_19/ UWAGA: Jedynym warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu jest dokonanie bezpłatnej rejestracji na stronie konferencji (link powyżej) - nie wystarczy zatem zapisanie się na Meetup'ie!

Past events (59)

Kariera IT w Warszawie! (16.03.2019)

Kinoteka

Photos (96)