What we're about

ITEA Hub – це найкраще місце для роботи, навчання, а також спілкування. Саме тут ви знайдете неймовірну кількість ідей для натхнення та реалізації свого потенціалу. ITEA Hub відкриває двері навчально-пізнавальних заходів: майстер-класів, воркшопів, лекцій на та теми IT, бізнесу та саморозвитку.
https://www.facebook.com/ITEAHub

Upcoming events (5+)

ITEAHub MeetUp: Email Outbound is not dead

ITEA Hub

Винайдення вогнепальної зброї не зробило шаблюку безпечною. Вона залишається ефективною, просто чекає свого часу. Та ж історія трапилась із outbound-маркетингом з приставкою «email», який не втратив ні краплі своєї ефективності, проте виявився забутим багатьма компаніями. Так що, old king is dead? Ні! 19 вересня в ITEAHub розповімо про email outbound, та не просто так, а з кейсами! Поговоримо: - Як рядові сейли з України побудували email outbound з нуля - Як скласти потужний action plan, які тулзи і нетипові прийоми залучити для його реалізації - Як написати лист, на який хочуть відповідати - На гостей чекає кейс команди сейлів Very Good Security, лайфхаки, інсайти, фішки і поради стосовно перетворення email oubound`у на невпинну машину залучення клієнтів та партнерів. Спікер Марія Пилип — team lead SDR-команди Very Good Security в Україні. Координаторка продуктового треку Lviv IT Arena та D-Tech Space. Закохана в продуктові стартапи завдяки Senstone та в продажі завдяки Zoom Support. Badass sales, tango dancer, conference enthusiast. Деталі Дата: 19 вересня Час: 19:00 Початок реєстрації: 18:30 Тривалість: 90 хв. з перервою Квитки https://bit.ly/2m5EPRM Ранні пташки — 150 грн. Пізні сови — 200 грн.

«Що заважає нам летіти на Марс і чому цього не треба боятись?»

Вчені заявили, що на Сатурні та Юпітері можуть градом випадати величезні алмази. Теоретично, цей факт дає більше опцій, ніж поїздка «в Польшу на клубніку». Але не поспішайте планувати ювелірний бізнес та стартапи по запуску лоукостерів в межах сонячної системи — міжпланетний гастарбайтинг це поки навіть не екзотика, а мрія. 20 вересня в ITEAHub ми всерйоз поговоримо про міжпланетні подорожі, а точніше — про їх прикру неможливість. В програмі: Розповідь про те, навіщо нам міжпланетні подорожі. Завоювання нових територій? Навряд. Колонізація планет? До цього дуже далеко. Розробка родовищ корисних копалин? Поки що фантастика. Так навіщо нам далекі планети? І чому, замість польоту на Марс людство хоче повернути людину на Місяць? Також привідкриємо завісу таємниць нової місячної програми НАСА «Артеміда» та поговоримо про те, навіщо нам насправді потрібен Місяць і які негаразди нас чекають на шляху до Марсу. Спікер Дорж Бату — автор ділогії «Франческа. Повелителька траєкторій», «Франческа. Володарка офіцерського жетона» (Видавництво Старого Лева). Спеціяліст з траєкторій. Оператор корекції траєкторій і орієнтації космічних апаратів. На заході ви можете придбати уран для свого зорельота обидві частини книги «Франческа», еко-торби, значки, горнята та футболки з символікою за тематикою книги. Деталі Дата: 20 вересня Час: 19:00 Початок реєстрації: 18:30 Тривалість: 90 хв. з кавопрервою Квитки https://bit.ly/2m3YBNP Ранні пташки: 200 грн. Пізні сови: 250 грн. В день події: 300 грн

ITEAHub MeetUp: Формат. SDLC: Розробити, масштабувати та не зійти з розуму

«Все навколо існує в тонкій рівновазі. Всі ми пов’язані в великому колі життя», - казав Муфаса маленькому Сімбі. Ця проста істина, відома нам ще з дитинства, знаходить своє відображення навіть у такій справі, як робота над програмним забезпеченням. Всі етапи життєвого циклу програмного забезпечення мають бути гармонійно пов’язані, а проблеми, що виникають на будь-якому з етапів, - миттєво вирішені. Але що треба робити в цьому колі, щоб забезпечити максимально ефективну діяльність команди? 🔥Про це ми поговоримо 21 вересня аж із двома крутими спікерами, а отже, зможемо охопити вдвічі більше тем і питань.🔥 Кому це може бути корисним? ✔️ бізнес-аналітикам - в першу чергу! ✔️ project та product менеджерам ✔️ QA ✔️ розробникам та всім, хто працює з різними SDLC ✔️ product owners ✔️ всім менеджерам, що працюють в тісній кооперації з іншими командами Перший спікер ❤️Марія Попова - Engagement manager in Intent Solutions Group, Senior Business Analyst (більше 9 років) та Product Owner. Має багатий та насичений досвід у сфері IT (а саме – більше 13 років). ❤️Тема: Різні SDLC в BA реальності - знайди 10 відмінностей В буремному світі розробки ПО кожен день з’являється щось нове. І в цьому новому бідолашним БА приходиться виживати і виконувати свою роботу на 5+. Під час івенту Марія розгляне наступні питання: 🔈різноманітні SDLC, які були і є зараз в тренді 🔈що, власне, змінюється для БА в той момент, коли команда чи клієнт приймають рішення поміняти фреймворк 🔈пошук 10 відмінностей в переліку активностей та зон відповідальності в залежності від того, що в нас на радарах 🔈чи є для БА різниця, як розробляти продукт Другий спікер ❤️Володимир Довганик - Product Manager в компанії Ciklum, загальний досвід в IT складає 9+ років. ❤️Тема: Великі команди і роль аналітиків в них Поговоримо про наступне: 🔈як масштабуються гнучкі методології розробки програмного забезпечення 🔈які потенційні переваги та недоліки несе масштабування та як це впливає на роботу БА 🔈різниця між вимогами БА для однієї команди та декількох команд, що одразу залучені в розробку нового функціоналу 🔈Scaled Agile Framework (SAF) та термін Agile Release Train (ART) - що це таке та чи всі компанії знайомі з подібним явищем 🔈використання ART замість традиційної функціональної організації роботи як засіб прискорення прогресу 🔈надійність та передбачуваність у процесі розробки продукта - як не порушити циклічність SAF, або чому не варто в потязі кидати лом в туалеті Деталі заходу Дата: 21 вересня Час: 11:00 Початок реєстрації: 10:30 Тривалість: 2,5 години з обов’язковою coffee break Місце проведення: ITEAHub Квитки за посиланням - https://baevent1.ticketforevent.com/

ITEAHub MeetUp: New level communication

ITEA Hub

ITEAHub MeetUp: New level communication Сьогоднішні комунікації схожі на вогонь: вони можуть як зігрівати та дарувати життя, так і відбирати його. Це ж саме ми бачимо в сьогоднішньому інформаційному просторі. Боротьба «за голови людей» спричиняє війни та конфлікти з одного боку та можливість перемагати зброю словом — з іншого. Детально про методики сучасних комунікацій поговоримо 24 вересня на ITEAHub MeetUp. Наскрізна тема заходу полягатиме в тому, як нові тенденції спілкування перемагають старі способи керувати світом. Захід буде корисним для: підприємців та керівників, які часто ведуть переговори або змушені мотивувати колектив копірайтерів та журналістів політиків чи активістів, яким доводиться виступати перед аудиторією або брати участь у дискусіях Обговоримо: - Від позицій до потреб. Гарвардський метод ведення переговорів. - Робота з упередженнями, стереотипами, руйнування міфів. Діалоги Стайнера Брина у постконфліктній колишній Югославії. - Живий сторітелінг. Історії лауреатів Нобелівської премії. - Метод ненасильницької комунікації Маршала Розенберга і розв’язання конфліктів. Інновації для правосуддя. - Спіральна динаміка і самоорганізація. Нове лідерство. Спікерка Наталія Кузьма — Тренерка «Аґрус: Практика слова». Більше 17 років досвіду у сфері комунікацій. Робота у прес-службах органів влади, навчального закладу, громадських організацій. Координатор івентів «Львівська балачка» та «Час історій». Громадська активістка. Автор першої успішної електронної петиції у Львові з голосуванням через BankID та проекту створення першого в Україні Заказника у межах міста «Торфовище Білогорща». Членкиня Львівського центру медіації. Більше семиста годин тренінгової роботи. Автор онлайн-курсу з управління конфліктом «Воїн миру» та блогу у ФБ «Мирний воїн». Деталі заходу Дата: 24 вересня Час: 19:00 Початок реєстрації: 18:30 Квитки https://bit.ly/32jqTDN Ранні пташки: 200 грн. Пізні сови: 250 грн.

Photos (55)