What we're about

Idea2show

Kūrybos industrijos sektorius yra greičiausiai augantis sektorius Europoje, dirbančių šioje srityje darbuotojų paklausa auga žaibišku greičiu. Didelė dalis šios srities kūrybininkų ir Createch atstovų yra nuotoliniu būdu dirbantys, laisvai samdomi specialistai, kuriems skiriama ši, pirmoji Klaipėdoje, freelancerių susitikimų, patirčių dalinimosi bei mokymosi platforma. „Kultūros fabriko“ inkubatoriaus erdvės puikiai pritaikomos tarpsektoriniam bendradarbiavimui – ne tik viduje, bet ir su išore - čia reguliariai organizuojami atviri, įvairių kūrybos sričių atstovų susitikimai bei kūrybos industrijų ekspertų paskaitos.

Į „Idea2show“ nuolatinių susitikimų platformą kviečiame registruotis įvairiausių sričių kūrybininkus ir Createch darbuotojus: vaizdo turinio, komunikacijos strategijų specialistus, programuotojus, kompiuterinio meno kūrėjus, grafinio ir kitų sričių dizaino atstovus, žaidimų kūrėjus, scenaristus, taip pat, fotografavimo, ir reklamos veiklą vystančius, projektinėmis kultūrinėmis veiklomis buriančius bendruomenes asmenis, kitokią meninę kūrybą ir unikalių produktų kūrimą pasirinkusius freelancerius.
Iniciatorius ir organizatorius – „Klaipėdos Kultūros“ fabriko bendruomenė. Narystė ir renginiai nemokami.

Iniciatyvos „Idea2show“ tikslas - suburti pirmąją Klaipėdoje neformalią freelancer'ių susitikimų, patirčių ir mokymosi platformą.

Daugiau informacijos http://www.kulturosfabrikas.lt arba Tel. +37061555452

Rašyk mums info@kulturosfabrikas.lt

Sek mus Instagram'e ir Facebook'e!

Facebook: https://www.facebook.com/kulturosfabrikas/

Instagram: https://www.instagram.com/kulturosfabrikas/

Upcoming events (1)

KUFA mokymai| Kūrybiška Europa – ES finansavimo galimybės kultūrai

Kultūros fabrikas kviečia miesto kūrybininkus ir jaunuosius verslus dalyvauti 12 praktinių verslumo mokymų renginių cikle. Šeštasis atviras renginys ES programos „Kūrybiška Europa“ įvyks liepos 14 d., 17:30 val. ES programos „Kūrybiška Europa“ biuras Lietuvoje atkeliauja į Klaipėdą!
Šio informacinio seminaro metu bus pristatyta visa ‚Kūrybiškos Europos“ programa.
Kamilė Čelutkaitė - biuro vadovė ir KULTŪRA paprogramės koordinatorė, apžvelgs paprogramių KULTŪRA ir TARPSEKTORINIAI ŠAUKIMAI kvietimus finansavimui gauti, taip pat pasidalins patarimais, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį teikiant paraiškas, ir pristatys Lietuvos kultūros tarybos ko-finansavimo įrankį bei kitas Europos Sąjungos finansavimo galimybes kultūros sektoriui, pvz., programą „Europos Horizontas“.
Austėja Milvydaitė - MEDIA paprogramės koordinatorė, pristatys „Kūrybiška Europa“ MEDIA teikiamas galimybes audiovizualinio sektoriaus profesionalams, pasidalins sėkmingais Lietuvos organizacijų ir įmonių įgyvendintų projektų pavyzdžiais bei papasakos, kokią naudą paprogramė neša europietiško audiovizualinio turinio vartotojams.
STAIGMENA: informacinio seminaro metu dalyviai turės išskirtinę progą išgirsti programos „Kūrybiškos Europos“ pareiškėjo sėkmės istoriją bei praktinius patarimus! Daugiau informacijos apie sėkmingą pareiškėją – netrukus.
Kitos dienos rytą 10-12 val. liepos 15 d. – Kamilė Čelutkaitė ir Austėja Milvydaitė teiks individualias konsultacijas kultūros sektoriaus atstovams apie paraiškų teikimą programai „Kūrybiška Europa“. Visus susidomėjusius individualiomis konsultacijomis kviečiame tai nurodyti registracijos formoje.
Renginio vieta: „Kultūros fabrikas“ Studija 2A (2 aukštas)

Registracija: https://cutt.ly/bKFZDUN
Seminaras nemokamas.

Dėmesio renginyje gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama!

Photos (90)