What we're about

Idea2show

Kūrybos industrijos sektorius yra greičiausiai augantis sektorius Europoje, dirbančių šioje srityje darbuotojų paklausa auga žaibišku greičiu. Didelė dalis šios srities kūrybininkų ir Createch atstovų yra nuotoliniu būdu dirbantys, laisvai samdomi specialistai, kuriems skiriama ši, pirmoji Klaipėdoje, freelancerių susitikimų, patirčių dalinimosi bei mokymosi platforma. „Kultūros fabriko“ inkubatoriaus erdvės puikiai pritaikomos tarpsektoriniam bendradarbiavimui – ne tik viduje, bet ir su išore - čia reguliariai organizuojami atviri, įvairių kūrybos sričių atstovų susitikimai bei kūrybos industrijų ekspertų paskaitos.

Į „Idea2show“ nuolatinių susitikimų platformą kviečiame registruotis įvairiausių sričių kūrybininkus ir Createch darbuotojus: vaizdo turinio, komunikacijos strategijų specialistus, programuotojus, kompiuterinio meno kūrėjus, grafinio ir kitų sričių dizaino atstovus, žaidimų kūrėjus, scenaristus, taip pat, fotografavimo, ir reklamos veiklą vystančius, projektinėmis kultūrinėmis veiklomis buriančius bendruomenes asmenis, kitokią meninę kūrybą ir unikalių produktų kūrimą pasirinkusius freelancerius.
Iniciatorius ir organizatorius – „Klaipėdos Kultūros“ fabriko bendruomenė. Narystė ir renginiai nemokami.

Iniciatyvos „Idea2show“ tikslas - suburti pirmąją Klaipėdoje neformalią freelancer'ių susitikimų, patirčių ir mokymosi platformą.

Daugiau informacijos http://www.kulturosfabrikas.lt arba Tel. +37061555452

Rašyk mums info@kulturosfabrikas.lt

Sek mus Instagram'e ir Facebook'e!

Facebook: https://www.facebook.com/kulturosfabrikas/

Instagram: https://www.instagram.com/kulturosfabrikas/

Past events (13)

Kultūrinė dieta | sezono atidarymas!

Kultūros Fabrikas

New Normal

Kultūros Fabrikas

Photos (68)