Past Meetup

Komunikacija kurianti verslą

This Meetup is past

42 people went

Location image of event venue

Details

Mūsų išplatintoje anketoje Kultūros fabriko (KUFA) rezidentai pažymėjo, kad bene naudingiausia mūsų paslauga jiems – „bendruomenės renginiai ir vidinė komunikacija“. Mus džiugina, kad esate įdomūs vieni kitiems, puoselėjate savo komandos komunikaciją, augate už Klaipėdos ribų.
Gruodžio 5d. kviečiame į jau paskutinį šiais metais Kultūros fabriko ir Klaipėdos kūrybinės bendruomenės Meet up‘ą „Idea2show“, kuriame:

• ĮSPŪDŽIŲ SESIJA
KUFA kūrybinio maratono metu užgimusi komanda „Smart partners“ (Indrė, Nikas, Aurelija ir Mantas) pasidalins dar garuojančiais įspūdžiais iš didžiausio Europoje Helsinkio hakatono „Junction“+ KUFA atstovų įžvalgos iš ką tik įvykusio „Creative business cup Global final 2018“ konkurso rezultatų;

• INTENSYVI PROTO MASAŽO SESIJA
Naudosime bodystorming techniką, kuri paplitusi tarp Service/Product design profesionalų, siekiančių surasti naujų sprendimų savo komandoms.
Užbaigiant metus kviečiame jus į susitikimą su savo mintimis ir patirtimis, kurios veikia mūsų tarpusavio santykius komandiniame darbe. Darbas yra gyvenimo epizodas, kuriame galime ir turime patirti tikrą gyvenimo skonį, kuris kaip ir maistas geriausiai atsiskleidžia įtraukiant savo aplinkos žmones, kuriančius paslaugas ir produktus. Nesidalinsime tradiciškais sėkmės receptais, bet duosime kryptingo padrąsinimo ir sveiko vadybinio potyrio bei refleksijų: „Į ką panašus protas? Talpa ar laužas?“

Šią sesiją ves Vaidotas Levickis – organizacijos vystymo ekspertas ir praktikas (16 metų patirtis), UAB „Aros Marine“ valdybos narys ir vienas iš direktorių. „AROS MARINE“ tarptautinė įmonė įrenginėjanti didžiausius pasaulio kruizinius lainerius. Per 2018 metus, įmonė išaugino darbuotojų skaičių nuo 300 iki 600 bei daugiau kaip 3 kartus išaugino metines pajamas.
Susipažinimui:
https://www.linkedin.com/in/levickis/

Bendruomenės renginys vyks atnaujintame Undergrounde - KUFA Metro, renginio metu veiks prieškalėdinis bufetas!

Renginys nemokamas.

Pradžia 17.30, tačiau labai norime jus visus pamatyti šiek tiek ankščiau, kad galėtume susipažinti ir daugiau pasikalbėti apie kitų metų planus! :)

Pažadame jaukų vakarą, gerą muziką ir kalėdinę atmosferą.

REGISTRACIJA PER MEETUP PLATFORMĄ! VIETŲ SKAIČIUS LABAI RIBOTAS.