What we're about

Krakowska Grupa Developerów .NET skupia osoby związane z technologią .NET z Krakowa i okolic. KGD .NET jest najstarszą w Polsce grupą zrzeszająca specjalistów .NET.

Zachęcam do odwiedzenia tej strony https://teovincent.com/2018/01/27/kgd-net/ . Na pewno odnajdziecie się na jednym z czterech filmików.

Upcoming events (1)

116 spotkanie Krakowskiej Grupy Developerów .NET.

Klub Prominent

Podczas 116 spotkania grupy naszymi gośćmi będą: Jerzy Wickowski z tematem poświęconym zagadnieniu Continous Integration/Delivery/Deployment oraz Jakub Michalec, który opowie nam jak poradzić sobie z ogromną ilością testów Selenium. Tematy jak zawsze niezwykle interesujące, więc zachęcamy do pozostania po spotkaniu i wymiany opinii oraz doświadczenia. Serdecznie zapraszamy. ------------------------------------------------------- "CI / CD – Co to? Po co? Jak?" Podczas prezentacji opiszę czym jest Continous Integration/Delivery/Deployment. Przedstawię jakie są różnice między nimi, co możemy zyskać, a co musimy poświęcić w imię automatyzacji. Jerzy Wickowski Jestem fanem czystego kodu, refaktoringu i automatyzacji. Wynika to z jednej prostej przyczyny. Nie cierpię marnować czasu ani swojego, ani innych. Uważam, że: Tworzenie oprogramowania to nie tylko pisanie kodu, lecz rozwiązywanie problemów klienta, bądź pomoc w realizacji jego wizji. Prywatnie uwielbiam powolutku podróżować, chodzić po górach, amatorsko robić zdjęcia i ogólnie się nie spieszyć ------------------------------------------------------- "Kiedy dużo to dużo? czyli 'Selenium at scale', od metalu do chmury" Opowieść o tym jak przeszliśmy z własnej infrastruktury do pełnego CI w chmurze. Historia długiej, krętej drogi w dążeniu do 'zielonych' testów, skalowalności i lepszego utrzymania dużej ilości testów UI. Jakub Michalec Tester, Programista, fan automatyzacji, człowiek od "nie da się"

Past events (66)

Photos (597)