Zapraszamy na 112. spotkanie Krakowskiej Grupy Developerów .NET.

KGD .NET - Kraków .NET Developers Group
KGD .NET - Kraków .NET Developers Group
Public group
Location image of event venue

Details

Zapraszamy na 112. spotkanie Krakowskiej Grupy Developerów .NET.

Tym razem przygotowaliśmy jeden temat, ale prowadzony wspólnie przez dwóch prelegentów, w dwóch sesjach po około 45 minut, z 15-minutową przerwą. Zapowiada się ciekawie.

Temat

Distributed .NET Core

Abstrakt:

Co wyjdzie, gdy połączymy ze sobą stosunkowo nową platformę, jaką jest .NET Core, z jednym z najpopularniejszych wzorców architektonicznych, jakim są mikroserwisy? Na to pytanie oraz wszystkie jego implikacje odpowiemy w trakcie sesji obejmującej zagadnienia projektowe, programistyczne oraz wdrożeniowe.

Darek Pawlukiewicz

Absolwent wydziału Cybernetyki na Wojskowej Akademii Technicznej. Miłośnik języka C# oraz platformy .NET Core. Entuzjasta DDD, CQRS oraz wszelkich zagadnień związanych z systemami rozproszonymi. Regularnie prowadzi bloga foreverframe.net, a okazjonalnie pojawia się na spotkaniach oraz konferencjach programistycznych w roli prelegenta. Aktualnie pracuje jako Full Stack Developer w firmie Connectis_.

Piotrek Gankiewicz

Piotr to inżynier oraz architekt oprogramowania, Microsoft MVP, trener Bottega, absolwent Informatyki na AGH. Jest współzałożycielem turkusowej organizacji Noordwind, konsultantem, kontrybutorem open source, bloggerem oraz zwolennikiem DDD, CQRS, DevOps i systemów rozproszonych.

P.S. Sprawdziłem, w tym dniu Polska nie gra meczu.