116 spotkanie Krakowskiej Grupy Developerów .NET.

Are you going?

98 people going

Share:
Location image of event venue

Details

Podczas 116 spotkania grupy naszymi gośćmi będą: Jerzy Wickowski z tematem poświęconym zagadnieniu Continous Integration/Delivery/Deployment oraz Jakub Michalec, który opowie nam jak poradzić sobie z ogromną ilością testów Selenium. Tematy jak zawsze niezwykle interesujące, więc zachęcamy do pozostania po spotkaniu i wymiany opinii oraz doświadczenia. Serdecznie zapraszamy.

-------------------------------------------------------
"CI / CD – Co to? Po co? Jak?"

Podczas prezentacji opiszę czym jest Continous Integration/Delivery/Deployment. Przedstawię jakie są różnice między nimi, co możemy zyskać, a co musimy poświęcić w imię automatyzacji.

Jerzy Wickowski
Jestem fanem czystego kodu, refaktoringu i automatyzacji. Wynika to z jednej prostej przyczyny. Nie cierpię marnować czasu ani swojego, ani innych. Uważam, że: Tworzenie oprogramowania to nie tylko pisanie kodu, lecz rozwiązywanie problemów klienta, bądź pomoc w realizacji jego wizji. Prywatnie uwielbiam powolutku podróżować, chodzić po górach, amatorsko robić zdjęcia i ogólnie się nie spieszyć

-------------------------------------------------------
"Kiedy dużo to dużo? czyli 'Selenium at scale', od metalu do chmury"

Opowieść o tym jak przeszliśmy z własnej infrastruktury do pełnego CI w chmurze. Historia długiej, krętej drogi w dążeniu do 'zielonych' testów, skalowalności i lepszego utrzymania dużej ilości testów UI.

Jakub Michalec
Tester, Programista, fan automatyzacji, człowiek od "nie da się"