Skip to content

What we’re about

Kaunas WordPress Meetup - kas 3 mėnesius vykstantis bendraminčių susitikimas, kuriame dalinamės žiniomis, patirtimi ir idėjomis. 
Susitinkame kas trečio mėnesio trečią ketvirtadienį. Renginys nemokamas.

Laukiame visų, kurie nori sužinoti, kaip kurti efektyvesnius, aukštesnės kokybės sprendimus su WordPress, bet nori plėsti savo žinias ir susipažinti su kolegomis, dirbančiais su WordPress ir susijusiose srityse. 
Meetup'as skirtas visiems - ir naujokams, ir pažengusiems, kurie vienokiu ar kitokiu būdu naudoja, ar norėtų naudoti WordPress. Čia susitinka programuotojai, dizaineriai, tinklaraštininkai, marketingo ir SEO specialistai, tinklapių administratoriai, freelanceriai, projektų vadovai, studentai, pradedantys verslą bei patyrę verslininkai.
Taip pat mielai laukiame norinčių pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis.
Kiekviename susitikime temos yra skirtingos, tad tai puiki galimybė apie WordPress sužinoti iš įvairių pusių.
Iki susitikimo!

We're a group of local WordPress developers, designers, and publishers who get together to share our knowledge and experience, and to meet other WordPress users in the area. Kaunas WordPress Meetup is open to all who love WordPress --- join us!

WordPress Global Community Sponsors help fund WordPress Meetup groups and WordCamps around the world. Thank you to Bluehost, Weglot, GoDaddy, WooCommerce, Automattic and SiteGround for their support!

Upcoming events (2)

See all