Global WordPress Translation Day 3 (GWTD3)

Kaunas WordPress Meetup
Kaunas WordPress Meetup
Public group
Location image of event venue

Details

Apie pusės visų WordPress tinklalapių kalba yra ne anglų! Todėl vertimai yra vienas iš WordPress bendruomenės prioritetų. Global WordPress Translation Day - jau trečius metus vykstanti iniciatyva skirta tobulinti vertimams ir gausinti vertėjų komandą.

KAS YRA GWTD?

Tai 24 valandas visame pasaulyje, per visas laiko juostas vykstantis renginys. Jis susideda iš:
* live online streamo, kuriame vertėjai iš viso pasaulio dalinasi patirtimi ir pasakoja, kaip prisidėti prie WordPress vertimų, kaip gausinti vertėjų komandą
* vietinių renginių, kuriuose susirenka bendruomenės nariai - dalinasi informacija, padeda naujokams prisijungti prie vertimų komandos, išsikelia metinius vertimų tikslus, ir, žinoma - verčia bei tvirtina vertimus!

KODĖL GWTD?

GWTD tikslas - burti ir skleisti informaciją apie WordPress vertimus. O kuo didesnis ir aktyvesnis bus vertėjų būrys, tuo greičiau ir kokybiškiau galėsime džiaugtis WordPress, temomis bei įskiepiais - pirmiausia lietuviškai, o prireikus - ir kitomis kalbomis.

KAIP DALYVAUTI GWTD?

* Klausytis live streamo - pranešėjų temos ir laikai bus paskelbti https://wptranslationday.org/
* Užsukti į šį renginį Kaune
* Suburti kelis entuziastus savo mieste, susitikti (kavinėje, parke, bibliotekoje, kažkieno svetainėje :) ir versti kartu su mumis, bendraujant online