Past Meetup

WordPress Meetup Kaunas #34

This Meetup is past

62 people went

Every 3rd Thursday of the month

Kauno mokslo ir technologijų parkas

K. Baršausko g. 59, salė B214 · Kaunas

How to find us

K.Baršausko 59, salė B214 (įėjus eiti pro kavinę link laiptų, lipti į 2 aukštą)

Location image of event venue

Details

Laukiami visi kurie nori sužinoti, kaip kurti efektyvesnius, aukštesnės kokybės sprendimus su WordPress! Ir naujokai, ir pažengę, kurie vienokiu ar kitokiu būdu naudoja WordPress: programuotojai, dizaineriai, blogeriai, tinklapių administratoriai, freelanceriai, projektų vadovai, studentai, pradedantys verslą bei patyrę verslininkai.

Kiekviename susitikime temos yra skirtingos, tad tai puiki galimybė apie WordPress sužinoti iš įvairių pusių.

Vieta:
Kauno mokslo ir technologijų parkas - K.Baršausko g. 59, salė B214

Rėmėjai:
* Kauno mokslo ir technologijų parkas – konferencijų salė (http://kaunomtp.lt/vr-project-hub)
* Hostinger - vaišina dalyvius picomis, gėrimais, užkandžiais

Programa:
18:15 Atidaromos durys
18:30 Pradžia
18:40 Skirmantas Juraška – 000webhost.com - kaip suvaldyti milijonus WordPress svetainių ir duomenų bazių pasauliniu mastu
19:20 Pertrauka
19:50 Domantas Gudeliauskas – Hostinger migracija į WordPress: +1 mln organinių sesijų per mėnesį
20:30 Pabaiga (Norintys pratęsia diskusijas prie kavos/alaus 🙂)

Pranešėjai:

Skirmantas Jaruška - Skirmantas jau 15 metų paniręs į Linux subtilybes bei patirtį kaupia administruodamas ir kurdamas sistemas įvairiose industrijose: švietimas, mažmeninė prekyba, hostingas. Šiuo metu vysto debesų technologijomis remtą hostingo platformą Hostinger bei aktyviai konsultuoja Online mokymų startuolį BitDegree.

WordPress meetup #34 dalinsis patirtimi, kaip Hostinger komanda kūrė 000webhost platformą: nuo to kam ji reikalinga ir kodėl nuspręsta kurti, iki to, kokias technologijas naudoja, kaip valdo bei prižiūri milijonus vartotojų aptarnaujančią hostingo platformą.

Domantas Gudeliauskas - Domantas jau 7-etą metų gyvena SEO pasaulyje, kur per šį laiką įgyvendino eilę projektų Lietuvos ir užsienio rinkoms. Visi jų - WordPress platformoje. Šiuo metu vadovauja tarptautinei Hostinger SEO komandai, su kuria vysto ir optimizuoja projektus tiek pasaulinėje, tiek lokaliose (Indonezija, Brazilija ir kt.) rinkose.

Dalinsis patirtimi apie tai kaip migravimas į WordPress padėjo Hostinger padidinti organines sesijas[masked]%, tad bus no BS pranešimas su panaudojamais patarimais ir pavyzdžiais padėsiančiais pritraukti gerokai daugiau srauto iš Google.

Jei norite pasidalinti patirtimi kitame meetup'e, brūkštelkite [masked] ir aptarsime.

Iki susitikimo!