What we're about

Koduj dla Polski to społeczność poszukująca technologicznych rozwiązań społecznych wyzwań. Wiemy, że technologia oferuje nowe możliwości działania, jednak nie jest panaceum na wszystkie problemy. Stworzyliśmy przestrzeń do dyskusji i współpracy osób o różnych umiejętnościach, tak aby wdrażać rozwiązania technologiczne tam, gdzie będą one miały społecznie największy wpływ. Wspólnie dyskutujemy, motywujemy się do działania, budujemy bazę wiedzy, wdrażamy aplikacje i serwisy internetowe. Spotykamy się regularnie już w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach.

Chcecie zmieniać swoje miasto i Polskę wykorzystując nowe technologie? Szukacie ciekawych projektów i ciekawych ludzi? Wpadnijcie do nas!

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie: http://kodujdlapolski.pl oraz na forum http://forum.kodujdlapolski.pl

Upcoming events (1)

Hacknight Warszawa - Koduj dla Polski: aktualności, kim jesteśmy, co robimy?

Podczas tego wirtualnego Hacknightu, poznacie co najmniej jednego z liderów lub liderek wybranego projektu z naszej społeczności. Łączymy organizacje pozarządowe, programistów, mieszkańców i władze miast współpracujące dla dobra wspólnego. Programujesz? Masze inne kompetencje przydatne w projektach IT? Nawiąż kontakt z ekipami projektowymi i dołącz do któregoś z projektów: https://kodujdlapolski.pl/projekty/ Nie programujesz? Nie ma problemu. Inne umiejętności są także przydatne. Działasz w organizacji społecznej lub grupie nieformalne? Może potrzebujesz jakiegoś narzędzia cyfrowego do swojej działalności? Może to będzie nowy projekt w Koduj dla Polski. -------------------------------------------------------------------------------------- Zapraszamy także do dyskusji online https://forum.kodujdlapolski.pl/ Masz pytania? Pisz [masked]

Photos (88)