What we're about

http://www.liberatingstructures.com/
Liberating Structures to zestaw technik facylitacji pozwalający na zwiększenie zaangażowania i wyzwolenie kreatywności uczestników.

Celem grupy jest dzielenie się doświadczeniami i przemyśleniami na temat stosowania technik Liberating Structures w przyjaznym i wspierającym środowisku. Jeśli kiedykolwiek miałeś ochotę na wypróbowanie tych bardziej zaawansowanych technik jak Panarchy czy Ecocycle Planning w warunkach laboratoryjnych to właśnie znalazłeś odpowiednie miejsce. Jesteśmy tu po to by to umożliwić.

Kto może skorzystać z LS: osoby utożsamiające się z podejściem Agile, Scrum Masterzy, developerzy, facylitatorzy, pracownicy społeczni, menadżerowie... w zasadzie każdy!
___

English:

Read more about Liberating Structures here:

http://www.liberatingstructures.com/

Liberating Structures are a powerful set of facilitation techniques that allow engaging and unleashing creative power in everyone involved.

The purpose of the group is to share the understanding of theory, practice, theory in practice and experiences with Liberating Structures, in a safe and friendly environment. If you ever wanted to test out those more advanced LS like Panarchy or Ecocycle Planning in a safe environment then look no more. We have arrived to enable it.

Who can benefit from using LS: Agile practitioners, Scrum Masters, developers, facilitators, social workers, Project Managers... practically anyone!

Upcoming events (1)

📚 Jak przeczytać 50+ książek w 2023? 📚 📖 📕 📚📚 🤓

Link visible for attendees

Nie wiem jak Wy ale ja mam zawsze za dużo książek w kolejce do przeczytania. 🤷‍♂️🙈👀 Ciągłe szukam i eksperymentuję jak można czytać więcej i skuteczniej.

Na tym warsztato-webinarze podzielę się moimi sposobami jak skuteczniej czytać, jakie są obecnie polecane praktyki (wg. nauki) oraz skorzystam(y) z mądrości tłumu uczestników i wymienimy się wzajemnie poradami czytać więcej i skuteczniej.

Czyli wzajemnie sobie pomożemy. 🥳

A to wszystko przy akompaniamencie liberating structures. 🙃

Past events (56)

[warsztat] Jak ciągle możemy się (skutecznie) doskonalić?

This event has passed

Photos (460)