Liberating Structures Warszawa #16 Online - LS w analizie biznesowej

Liberating Structures Warszawa
Liberating Structures Warszawa
Public group

Online event

This event has passed

Details

"Jakby analitycy napisali lepsze wymagania to by nie było tylu błędów w programie!

Ile razy to słyszeliśmy? Wystarczająco.

Komunikacja to podstawa zbierania wymagań od klienta. Jest to także podstawa przekazania takich wymagań, by następne osoby w całym cyklu wytwarzania produktu nie odczuły efektów głuchego telefonu.

A co gdyby tak zebrać wszystkie odpowiednie osoby w jednym miejscu i za pomocą kilku prostych zmian w komunikacji mieć wspólne rozumienie tematu?

To już nie tylko wizja, to rzeczywistość.

Techniki Liberating Structures pozwalają na osiągnięcie lepszych rezultatów naszej komunikacji poprzez wprowadzenie prostych zmian w samym sposobie w jaki się komunikujemy.

Zapraszamy na warsztat podczas którego pokażemy Państwu kilka technik Liberating Structures które będą mogli Państwo zastosować od razu po warsztacie w swojej pracy. "

Liberating Structures stają się coraz bardziej popularne, wykraczając poza kręgi Agile & Scrum, tym razem wkraczając do domeny analizy biznesowej.

31 marca zapraszamy na spotkanie grupy BoomBA podczas którego poćwiczmy 3-4 techniki Liberating Structures, które pomogą specjalistom analizy biznesowej skuteczniej zbierać wymagania, przeprowadzać lepsze warsztaty z klientem oraz poprawić komunikację na linii analiza-developerzy.

Spotkanie kierujemy do osób związanych z analizą biznesową, ciekawych tej dziedziny oraz mogących merytorycznie wziąć udział w dyskusji na ten temat.

Techniki które zostaną pokazane uczestnicy będą mogli od razu wykorzystać u siebie w pracy. Na żywo oraz (co ważne w aktualnej sytuacji) online.

Spotkanie odbędzie się online, za pomocą platformy Zoom.

Limit osób ustawiamy orientacyjnie, pokój Zoom ma limit do 100 osób, także wszyscy chętni powinni się zmieścić, jako że ciężko przewidzieć frekwencję online.

Design Team

Dla osób zainteresowanych tematyką analizy biznesowej polecamy zainteresowanie się działalnością grupy Stowarzyszenie Inżynierii Wymagań:
https://www.facebook.com/StowarzyszenieInzynieriiWymagan/